Naga Marketsexpo fxcuffsDo rozpoczęcia II. edycji FxCuffs zostały niespełna trzy tygodnie. W związku z tym Fundacja FxCuffs przygotowała dla wszystkich zainteresowanych dodatkową promocję – jeżeli chcesz pojawić się na wydarzeniu z osobą towarzyszącą, możesz skorzystać z kodu rabatowego upoważaniającego do obioru 90% zniżki na drugi bilet.


Wystarczy, że na stronie https://rejestracja.fxcuffs.pl po wypełnieniu danych podasz KOD: drugibilet. Musisz się jednak pospieszyć – promocja dotyczy jedynie 50 pierwszych osób!

Te artykuły również Cię zainteresują
  • Jeśli sam jeszcze nie inwestujesz to weź ze sobą drugą osobę, abyście obiektywnie mogli ocenić potencjał inwestycji finansowych na różnych rynkach i wybrali ten najlepszy dla siebie.
  • Jeśli inwestujesz to być może chciałbyś zainteresować tym rynkiem kolegę, przyjaciela czy znajomego. Pamiętaj, że osoba, którą zaprosisz może być w przyszłości twoim konsultantem i zawsze będziesz mógł się jej poradzić. To lepsze niż pozostawać samotnie z problemami.
  • A być może inwestujesz, ale bliscy nie wiedzą i nie wierzą, że jest to naprawdę poważne zajęcie. Przyprowadź ich, a my pokażemy im jak potężny jest rynek finansowy.

Więc jak? Wiesz już kogo weźmiesz ze sobą? Pozwól mu odebrać bilet bilet na FxCuffs 90% taniej.

ODBIERAM 90% ZNIŻKI NA 2. BILET

Jeżeli nie masz jeszcze swojego biletu na FxCuffs 2016, możesz zakupić go tutaj.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here