Naga MarketsKonferencja FxCuffs 2018 zbliża się wielkimi krokami. 16-17 marca w Krakowie, 5 tysięcy uczestników spotka się z dziesiątkami prelegentów oraz wystawców. Wśród nich nie zabraknie również brokera STO, który przygotował dla wszystkich ofertę konkursową – zainteresowani mogą wygrać rachunek tradingowy STO Premium zasilony kwotą dwóch tysięcy złotych.


Weź udział w specjalnej loterii STO w trakcie FxCuffs

Nagroda w postaci zasilonego konta handlowego zostanie rozlosowana wśród wszystkich uczestników loterii. Wystarczy dokonać rejestracji, a następnie wziąć udział w losowaniu na stoisku STO – 17 marca (sobota) o godzinie 15:00:

Rachunek STO Premium to przede wszystkim:

  • Niskie spready od 0,4 pipsa
  • Dostęp do darmowych wskaźników i EA MT4
  • Ochrona przed ujemnym saldem
  • Wsparcie klienta w języku polskim 24 godziny na dobę, pięć dni w tygodniu

Kwota zasilenia rachunku promocyjnego nie może zostać wypłacona. Wypłacie podlegają jedynie wygenerowane zyski – regulamin i ulotka informacyjna dostępne pod linkiem.

ZAREJESTRUJ MNIE

Szansa na wygranie iPhoneX

Broker STO trzy tygodnie temu ogłosił promocję w formie wyzwania dla aktywnych traderów. Zgodnie z zasadami trader po zdeponowaniu min. 20 000 zł i wykonaniu 250 lotów obrotu na FX, złocie i DAX otrzyma nowy iPhoneX w prezencie od przedstawicieli STO w trakcie targów FxCuffs. Co więcej, traderzy którzy nie zdołają osiągnąć zakładanego progu wezmą udział w losowaniu trzech kolejnych flagowców firmy Apple -> SZCZEGÓŁY TUTAJConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here