Naga MarketsJednym z prelegentów podczas Konferencji FxCuffs 2018, był Tomasz Jaroszek, popularny polski bloger i YouTuber mówiący o giełdzie oraz finansach. W trakcie swojego wykładu zadał inwestorom niezwykle istotne pytanie, na które odpowiedź znaleźć można poniżej:

“Spekulacja na rynkach finansowych to niezwykle trudne zajęcie. Bardzo często musimy sami przed sobą przyznać, że się pomyliliśmy lub świadomie uczestniczyć w bańce spekulacyjnej, wiedząc, że wiele osób straci w niej oszczędności życia. Podczas wykładu inwestorzy zobaczą wiele sytuacji, w których nieszablonowe myślenie przynosiło pokaźne zyski, podczas gdy klasyczne zasady inwestowania nakazywały zupełnie inna strategię. Współczesny inwestor musi dostosować się do coraz szybciej zmieniających się warunków na rynku i… zmian, jakie zaszły w naszym codziennym życiu. Mam nadzieję, że ten wykład wywróci Twoje myślenie do góry nogami i zainspiruje do szerszego spojrzenia na rynki finansowe.” – mówi Tomasz Jaroszek.

Więcej nagrań z FxCuffs 2018 oraz wcześniejszych edycji wydarzenia można znaleźć bezpośrednio na stronie FxCuffs VOD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here