Naga MarketsM. Wenus podczas gali wręczenia nagród FxCuffs 2016

Po roku wytężonych przygotowań doczekaliśmy się oficjalnego rozpoczęcia trzeciej i jednocześnie największej odsłony FxCuffs – kongresu inwestycyjnego, który zrzesza sympatyków rynków finansowych z Polski oraz z Europy. 24-25 marca 2017 roku podwoje krakowskiego ICE odwiedzi 4 tysiące osób!


Spotkajmy się w mieście polskich królów

Wraz z nadejściem do Krakowa kalendarzowej wiosny, z różnych części kraju napływać zaczną również inwestorzy detaliczni oraz przedstawiciele branży, aby uczestniczyć w evencie, który już na stałe wpisał się w coroczny plan istotnych konferencji tradingowych.

Z główną gwiazdą – Antonem Kreilem – na czele oraz dziesiątkami innych prelegentów przez pełne dwa dni będziemy wymieniać się wiedzą oraz doświadczeniem, nagradzając jednocześnie osoby i przedsiębiorstwa najbardziej zasłużone w trakcie uroczystej gali rozdania nagród.

“Tuż po zakończeniu FxCuffs 2016 rozpoczęliśmy pracę nad tegoroczną edycją konferencji. Mogę uczciwie stwierdzić, że zrobiliśmy wszystko, aby kolejna odsłona Mankietów Forex była jeszcze większa i jeszcze lepsza. Otwieramy się na kolejne rynki, traktując świat inwestycji jako zestaw naczyń połączonych – w związku z tym w tym roku gościmy przedstawicieli giełdy oraz prelegentów z branży alternatywnych metod inwestycyjnych” – komentował wiceprezes Fundacji FxCuffs i założyciel Comparic.pl, Marcin Wenus.

Portal Comparic.pl będący jednym ze współorganizatorów wydarzenia serdecznie zaprasza do udziału. Rejestracji można dokonywać online lub bezpośrednio w centrum kongresowym w dniach 24-25 marca.

Nie możesz być obecny na FxCuffs? Dokonaj rejestracji, aby odebrać dostęp do nagrań z wykładów po zakończeniu konferencji!

Wszystko co musisz wiedzieć, w jednym miejscu

Najistotniejsze informacje odnośnie samej konferencji, agendy, dojazdów oraz pozostałe ciekawostki zostały zebrane w formie linków poniżej:

W trakcie trwania konferencji cała redakcja Comparic.pl skupia swoje zasoby na FxCuffs – dołożymy wszelkich starań, aby w tym gorącym okresie dostarczać Czytelnikom najświeższe rynkowe treści, jednak funkcjonowanie portalu może być ograniczone – za utrudnienia przepraszamy. Zapraszamy jednak na kanał Rynki na Żywo, gdzie w czasie rzeczywistym relacjonowane będą najważniejsze wydarzenia!

Redaktorzy Comparic.pl z ogromną przyjemnością spotkają się ze swoimi Czytelnikami na oficjalnym stoisku portalu, na którym gościnnie na pytania zainteresowanych odpowiadać będzie również Zbigniew Wieczorek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here