Naga Marketsfot. Piotr Szałański

Największy kongres inwestycyjny Europy środkowo-wschodniej rozpoczyna się już w tym tygodniu. 24-25 marca ponad 4 tysiące inwestorów zgromadzi się w podwojach krakowskiego centrum kongresowego ICE, aby wysłuchać wykładów, spotkać się z przedstawicielami branży i wymienić doświadczeniem. W poniższym artykule odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania organizacyjne.


Pytania i odpowiedzi – Q&A przed FxCuffs 2017

Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań odnośnie zbliżającej się konferencji, wraz z odpowiedziami.

Ile muszę zapłacić za bilet, aby uczestniczyć w konferencji?

Uczestnictwo w targach, konferencji oraz gali wręczenia nagród jest całkowicie bezpłatne. Wystarczy zarejestrować bilet STANDARD.

Wyjątkiem jest jedynie zamknięty wykład Antona Kreila – aby wziąć w nim udział niezbędne jest zakupienie biletu PREMIUM o wartości 125PLN.

Kto jest finalistą konkursu FxCuffs 2017?

Pełna lista ostatecznych finalistów nominowanych w 11 kategoriach znajduje się na stronie https://konkurs.fxcuffs.pl/. Ostatecznych laureatów poznamy już w piątek, 24 marca, podczas uroczystej gali.

Jak prezentuje się harmonogram całej imprezy?

Dostępny jest bezpośrednio pod adresem https://expo.fxcuffs.pl/schedule/ z informacjami o dniu, godzinie, sali oraz samym prowadzącym.

Które wykłady w trakcie konferencji FxCuffs 2017 będą otwarte, a które zamknięte i co to dokładnie oznacza?

Wszystkie wykłady opisane w agendzie wydarzeniabędą ‘otwarte’ dla odwiedzających. Oznacza to, że osoby z wejściówką typu ‘standard’ (za 0zł) będą miały dostęp do niemal wszystkich wykładów.  Wliczony w to jest również wykład otwarty głównego prelegenta, Antona Kreila, w piątek 24 marca o 15:15.

Wyjątkiem od powyższej reguły będzie ‘wykład zamknięty Antona Kreila’ w sobotę (25.03) o godzinie 10:00, na który konieczna jest wejściówka typu ‘premium’. Tutaj można także skorzystać z rozszerzonej wersji typu VIP, która obejmuje także kolację z Antonem Kreilem w jednej z Krakowskich restauracji.

Wejściówkę ‘standard’ będzie można zamienić na wejściówkę ‘premium’ także w trakcie konferencji, np. po wykładzie otwartym w piątek.

Czy wykłady podczas FxCuffs będą nagrywane? 

Prawie wszystkie wykłady będą nagrywane. Wszyscy odwiedzający otrzymają dostęp do nagrań wkrótce po konferencji.

Wyjątkiem są tutaj wykłady Antona Kreila, które nie będą dostępne w formie nagrań. W związku z powyższym, odpowiadając na drugie pytanie, w opisanej sytuacji wystarczy pójść na jeden z wykładów, a nagranie z drugiego będzie można zobaczyć na naszym VOD.
Oczywiście, jeśli jednym z kolidujących wykładów będzie wykład Antona Kreila, to tutaj trzeba być osobiście, a obejrzeć drugi wykład na VOD.

Czy wiedza przekazywana podczas konferencji #FxCuffs 2017 nie będzie zbyt trudna do przyswojenia dla początkującego inwestora? Wydarzenie wygląda, jakby przeznaczone było dla profesjonalistów

Naturalnie w trakcie konferencji nie będziemy zajmowali się całkowitymi podstawami, stąd dobrze jest zdobyć choćby minimalny poziom wiedzy o rynku finansowym, aby móc pełniej czerpać z przekazywanej na wykładach unikatowej wiedzy.

Tematy omawiane podczas wydarzenia w dużej mierze będą miały uniwersalny charakter, a to znaczy, że żaden określony stopień zaawansowania nie jest konieczny. Początkująca osoba będzie mogła poznać i zobaczyć na żywo wiele aspektów tradingu normalnie niedostępnych dla większości osób stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Dopiero zaczynam z inwestowaniem. Czy konferencja FxCuffs jest dla mnie?

TAK. FxCuffs jest kluczową imprezą dla każdego, kto choćby myśli poważnie o inwestowaniu, nawet jeśli jeszcze nie zaczął w praktyce.

Wiedza, jaką możesz wynieść z tej konferencji jest nie tyle wysoce skomplikowana, co pochodzi od wysokiej klasy prelegentów z ogromnym doświadczeniem. Zatem masz gwarancję, że otrzymasz wiedzę sprawdzoną i rzetelną, a do tego mocno skondensowaną.

Jak wygląda kwestia parkowania samochodu przy centrum konferencyjnym ICE? Czy będzie udostępniony parking dla odwiedzających?

Specjalnych miejsc parkingowych dla gości i ta kwestia pozostaje w Państwa gestii.

Pod ICE znajduje się płatny parking podziemny, a w okolicy centrum kongresowego ICE jest sporo bocznych uliczek, w których można szukać miejsca do zaparkowania, szczególnie od południowej strony ul. Monte Cassino.

Na co warto uważać, to strefa płatnego parkowania, zaczynająca się po północnej stronie ul. Monte Cassino. Parkując w strefie należy liczyć się z koniecznością opłacenia postoju w piątek w godzinach 10:00-20:00.

Gdzie mogę znaleźć informacje o dojeździe oraz zakwaterowaniu w Krakowie?

Takowe udostępniane są na oficjalnej stronie FxCuffs (dojazd oraz noclegi). Dodatkowo na Facebooku powstała specjalna zamknięta grupa „Razem na FxCuffs”, w której można uzyskać informacje o wspólnym przejeździe, hotelach oraz zakwaterowaniu.

Cały czas możesz dokonać bezpłatnej rejestracji i zostać uczestnikiem FxCuffs 2017. Zapisz się już teraz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here