Naga MarketsJuż za miesiąc w krakowskim centrum kongresowym ICE rozpocznie się trzecia edycja największego kongresu inwestycyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej. 24-25 marca miasto Królów Polskich stanie się stolicą traderów i przedstawicieli szeroko rozumianej branży finansowej. W Państwa ręce oddajemy oficjalną agendę wydarzenia.

Wstęp na Targi i Konferencję FxCuffs jest darmowy. Rejestracja na stronie expo.fxcuffs.pl.


24 marca – trading charytatywny i otwarty wykład Antona Kreila

Podwoje centrum kongresowego dla odwiedzających zostaną otwarte tuż przed godziną 08:00. Bowiem już od samego rana na III poziomie budynku miejsce będzie miał trading charytatywny organizowany przy współpracy z grupą Trading Jam Sesssion i Rafałem Zaorskim na czele.

Godzinę później do sali audytoryjnej zaprosi nas Daniel Kostecki, dawny analityk HFT Brokers oraz twórca niezależnej telewizji tradingowej Rynki na Żywo – transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna online.

Przed godziną 11:00 jednocześnie w sali audytoryjnej oraz teatralnej będziemy mogli wysłuchać dwóch wykładów traktujących o psychologii inwestowania. Szczególnie ciekawie zapowiada się prezentacja Tomasza Przybycienia, który odsłoni kulisy życia zawodowego day tradera zainteresowanego amerykańskimi rynkami akcji.

W południe wszyscy zainteresowani alternatywnymi metodami pomnażania swoich oszczędności dowiedzą się jak zarabiać na cyfrowej walucie Bitcoin, a w trakcie osobnego wykładu wysłuchamy wystąpienia Tradera21, który w zeszłym roku był jednym z najpopularniejszych prelegentów. W trakcie FxCuffs 2017 również przygotował wiele niespodzianek!

Rozgrzewką przed pojawieniem się na scenie głównej gwiazdy targów i konferencji będzie wykład Piotra Głowackiego, który postara się odpowiedzieć na pytanie kto zarabia więcej – rynkowy spekulant, czy też inwestor długoterminowy. Po 15:15 po brzegi zacznie zapełniać się natomiast sala audytoryjna gdzie otwarte seminarium przeprowadzi Anton Kreil – były trader Goldman Sachs, odsłaniający brutalną prawdę o rzeczywistych rynkach. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, którego udzielił nam amerykański trader.

Godzina 17:00 oraz 18:00 zostały zarezerwowane na dwie debaty ze znanymi analitykami – Przemysławem Kwietniem, Marcinem Kiepasem, Piotrem Grelą, czy też Markiem Rogalskim. W ich trakcie poruszony zostanie temat aktualnej sytuacji na rynkach finansowych.

Zwieńczeniem pierwszego dnia konferencji będzie uroczysta gala rozdania nagród FxCuffs 2017, która rozpocznie się o godzinie 19:00. Statuetki w kilkunastu kategoriach odbiorą osoby i podmioty posiadające na swoim koncie realne zasługi dla rozwoju polskiej branży finansowej w roku ubiegłym.

25 marca – giełda, waluty i laureat konkursu o milion

Drugi dzień konferencji przyciągnie nie tylko sympatyków rynku CFD/FX, ale również rynków kapitałowych. Tuż po 09:00 na scenie pojawi się Jacek Kubrak, który opowie o psychologii inwestowania oraz systemie Cool Trader Mind 2.

Osoby, które nabyły bilety premium będą miały również możliwość wzięcia udziału w zamkniętym, dwugodzinnym wykładzie A. Kreila, który zaplanowano na 10:00-12:00. Całość ma przybrać formę zamkniętych warsztatów instruktażowych, z których będzie można wynieść wiele pożytecznej wiedzy.

Wszyscy Ci, którzy szukają alternatywnych rozwiązań dla rynku FX powinni o 10:45 pojawić się w sali audytoryjnej gdzie przedstawiciele ING będą opowiadali o certyfikatach giełdowych turbo, ich możliwościach oraz okazjach inwestycyjnych, które generują.

Nie zabraknie też atrakcji dla sympatyków tak popularnego w ostatnim czasie wśród polskich inwestorów indeksu DAX. O 12:00 Martin Goersch opowie o specyfice instrumentu oraz o tym jak wyciągnąć z niego jak najwyższe zyski na swoim prywatnym koncie handlowym.

W godzinach popołudniowych na swoje seminarium zaprosi ekspert od oszczędzania Tomasz Jaroszek oraz przedstawiciele funduszu Excalibur FIZ pokazujący przykłady ewolucji rodzimego rynku zarządzania aktywami.

O 14:45 wszystkich Państwa zapraszamy do sali teatralnej gdzie TMS Brokers dokona oficjalnego wręczenia nagród w konkursie MILION w zarządzanie. Jego wyniki można na bieżąco śledzić na łamach Comparic.pl.

Całe wydarzenie podsumuje bankiet rozpoczynający się o godzinie 19:00. Impreza przeznaczona jest dla zaproszonych gości oraz osób, które zakupiły bilety PLUS. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby w luźnej atmosferze porozmawiać twarzą w twarz z najważniejszymi osobami w branży.

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ AGENDĄ

Powyższe to tylko przykłady wybranych wydarzeń i wykładów, które wypełniają agendę FxCuffs 2017. Pełny harmonogram dostępny jest na oficjalnej stronie Mankietów Forex. Jednocześnie przypominamy, że do udziału w targach, gali oraz wykładach upoważnia całkowicie bezpłatny bilet, który można zarejestrować w tym miejscu. Do zobaczenia w Krakowie!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here