Naga MarketsW związku z odbywającą się 16-17 marca 2018 r., IV edycją FxCuffs przygotowaliśmy dla Państwa oficjalną aplikację na smartfony, której sponsorem jest broker Swissquotes. Konferencja jest również okazją, aby osobiście spotkać się z redaktorami Comparic.pl.


Oficjalna aplikacja mobilna FxCuffs

fxcuffs_mobile

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy darmową aplikację mobilną na urządzenia z Androidem oraz iOS. W jej wnętrzu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje dotyczące imprezy (agenda, prelegenci, wystawcy, mapa dojazdu, dodatkowe informacje) oraz dodasz osobiste notatki, dzięki którym wyszczególnisz najbardziej interesujące Cię aspekty FxCuffs 2018! Aplikację pobierzesz z App Store oraz Google Play korzystając z poniższych linków:

app storeGoogle

Jeżeli jeszcze nie masz biletu a chciałbyś uczestniczyć w Konferencji FxCuffs 2018 to zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na http://expo.fxcuffs.pl.

Śledź FxCuffs w mediach społecznościowych i spotkaj się z redakcją Comparic.pl

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Państwa na stoisko Comparic.pl zlokalizowane na drugim piętrze ICE. Redaktorzy portalu będą do Państwa dyspozycji od 9 do 18 w dniach 16-17 marca.

Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w weekendowej konferencji zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – najważniejsze wydarzenia będą na bieżąco relacjonowane poprzez Twittera i Facebooka.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here