Naga MarketsDołącz do FxCuffs 2017!
Dołącz do FxCuffs 2017!

Centrum Kongresowe ICE Kraków ponownie stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków finansowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Trzecia edycja FxCuffs odbędzie się w dniach 24-25 marca 2017 r. Gośćmi będą światowej sławy prelegenci oraz najważniejsi przedstawiciele branży. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego tworzenia historii rynku inwestycyjnego!


Bilety VIP, Premium oraz B2B

Chociaż przyszłoroczna odsłona FxCuffs jest całkowicie darmowa dla odwiedzających, to organizatorzy przygotowali trzy wersje biletów specjalnych, umożliwiających między innymi wzięcie udziału w zamkniętych warsztatach prowadzonych przez Antonego Kreila, ex-tradera Goldman Sachs.

  • Bilet PREMIUM – Udział w Targach, otwartych i zamkniętych wykładach podczas Konferencji (w tym wykładzie Antona Kreila), Gali rozdania Nagród FxCuffs. 125PLN
  • Bilet VIP – Udział w Targach, otwartych i zamkniętych wykładach podczas Konferencji (w tym wykładzie Antona Kreila), Gali rozdania Nagród FxCuffs oraz kolacji z Antonem Kreilem (tylko 15 sztuk!) 1850PLN
  • Bilet B2B – Udział w Targach, otwartych wykładach podczas Konferencji, Gali rozdania Nagród FxCuffs oraz specjalnym wykładzie Antona Kreila dla przedstawicieli firm. 499PLN

KUPUJĘ BILETY

Dołącz do największego wydarzenia polskiej branży FX

4 tysiące odwiedzających, prawie 100 wystawców i kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów. Tak prezentowała się konferencja w 2016 roku:

FxCuffs to projekt łączący w sobie cztery elementy – Targi, Konferencję (ze specjalną strefą B2B), oraz Konkurs i Galę rozdania Nagród FxCuffs, honorującą najlepsze podmioty na rynku.

Wszystko odbędzie się na ponad 37 tysiącach metrów kwadratowych ICE Kraków, które na dwa dni stanie się największym skupiskiem inwestorów indywidualnych, brokerów i ekspertów rynkowych z całej Europy.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią liderzy branży z Polski i zagranicy. Gwiazdą FxCuffs 2017 będzie były trader Goldman Sachs – Anton Kreil, który poprowadzi kilka prelekcji i spotka się z traderami podczas kolacji.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Byłem w zeszłym roku na FXCuffs po raz pierwszy i naprawdę polecam wszystkim jako świetne i kompetentne wydarzenie branżowe. Jest to moja prywatna opinia nie marketing. Życzę organizatorom dalszego wkładu w rozwój rynku kapitałowego w Polsce w oparciu o wiedzę, doświadczenie i pasję jaką może być ekonomia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here