Naga MarketsLondyński sąd przyznał rację Forex Capital Markets Ltd. i orzekł, że anulowanie zyskownych transakcji, które w sumie przyniosły 460 tys. jednej z klientek brokera było zgodne z prawem. Zdaniem sądu, powódka celowo zataiła swoje umiejętności handlu instrumentami finansowymi. 


O kontrowersyjnej decyzji FXCM i równie kontrowersyjnych doniesieniach na temat samej powódki informowaliśmy w połowie lipca.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sam fakt wystąpienia o zwrot należnych emerytowanej nauczycielce pieniędzy dopiero po czterech latach wydał się podejrzany również sędziemu orzekającemu w tej sprawie. Na niekorzyść Szurbanowej działał również fakt, że jej mąż posiadał oficjalny zakaz handlu instrumentami CFD na platformie FXCM.

Zdaniem sądu emerytowana nauczycielka wykorzystywała niezwykle szybki newsfeed który pozwalał jej na otwieranie i zamykanie pozycji jeszcze zanim ceny FXCM mogły zareagować na ruchy rynkowe. Jest to ewidentne wykorzystanie luk w platformie co może stanowić podstawę do anulowania transakcji. Ponadto, w uzasadnieniu wyroku można znaleźć informację o fałszywych oświadczeniach składanych przez Szurbanową które dotyczyły jej wcześniejszego doświadczenia z rynkami finansowymi.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here