Naga MarketsCeny waloru na tle oscylatorówŚrodowa sesja przyniosła wzrostowe odbicie na krajowym rynku. Począwszy od otwarcia notowań sentyment wspierały mające miejsce dzień wcześniej zwyżki na giełdach amerykańskich.

CDPROJEKT: nie ustąpiło jednak zagrożenie formacją podwójnego szczytu

Nastroje na giełdach zachodnich podczas wczorajszych notowań były już bardziej stabilna przenosząc adekwatne zachowanie na rodzimych inwestorów, niemal całość zwyżki FW20 została wykonana z początkiem notowań. W kolejnych godzinach sesji kurs FW20 podlegał niewielkim fluktuacjom, aktywność wyrażona obrotami pozostaje „wakacyjna”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na wykresie dziennym, mimo wczorajszego wzrostu, nie udało się powrócić do granic wcześniejszego kanału wzrostowego. Natomiast zachowanie kurs od kilku tygodni bardziej podkreśla obecność i dominację trendu bocznego.

Wśród spółek indeksu bazowego wsparciem wczorajszego wzrostu było odbicie na akcjach CDPROJEKT oraz zwyżka banków, ze wskazaniem na PEKAO i PKOBP. Dla CDPROJEKT nie ustąpiło jednak zagrożenie formacją podwójnego szczytu, natomiast dla wymienionych banków jest szansa na rozległe formacje odwróconej głowy i ramion.

Zmiana notowań kontraktów terminowych na główne indeksy zachodnie implikuje lekko spadkowy początek sesji dla FW20. W dzisiejszym kalendarium zwracamy uwagę na kończące się posiedzenie ECB oraz dane z USA o sprzedaży detalicznej oraz nowych zasiłkach dla bezrobotnych.

Z publikowanych wczoraj wyników finansowych uwagę zwraca Goldman Sachs z zyskiem za II kw. wyższym od prognoz oraz licząc r/r.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Marcin Brendota

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here