Naga MarketsZamknięcie tygodnia na krajowym rynku przebiegało bardzo spokojnie. Kurs FW20 tylko nieznacznie odchylał się od kursu odniesienia, w trakcie sesji maksymalna amplituda wahań wyniosła 15 pkt. Nadal utrzymuje się obniżony wolumen. Wobec tego sytuacja techniczna również nie ulega większym zmianom.

FW20: w trakcie sesji maksymalna amplituda wahań wyniosła 15 pkt

Na diagramie 60-min notowania są pod presją wcześniejszego, dolnego wybicia z formacji RGR. Poziom docelowy jest określony w pobliżu 1795 pkt, jednakże impet spadkowy wyraźnie przygasa już przy bieżących wartościach. Na MACD pojawił się sygnał kupna, na RSI są obecne pozytywne dywergencje.

Na wykresie dziennym notowania pozostają w pond 2 miesięcznym trendzie bocznym o granicach 1735 i 1855 pkt. Niskie wartości wskaźnika ADX w pełni potwierdzają taką obserwację. Zmiana notowań kontraktów terminowych od piątkowego popołudnia na główne indeksy zachodnie implikuje lekko wzrostowy początek sesji dla FW20.

Zbliża się koniec sezonu wakacyjnego co sprzyjałoby większej aktywności na krajowym rynku. W dzisiejszym kalendarium nie ma bardziej istotnych rynkowo pozycji, dopiero jutro pojawi się mocniejsza porcja danych.

FW20 w układzie dziennym

FW20 w układzie 60-minutowym

Marcin Brendota

Warto przeczytać również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here