Naga MarketsFW20 D1

W drugiej połowie sierpnia FW20 przełamał zieloną linię, która wtedy była oporem, a teraz stanowi ważne wsparcie. Linia znajduje się na poziomie 2430. Dopóki cena znajduje się nad tą barierą, na rynku dominuje trend wzrostowy. Charakter spadków z ostatnich dni też za tym przemawia. O ile spadająca gwiazda z wtorku wyglądała naprawdę źle, o tyle późniejsze świece z małymi korpusami i wyraźnymi knotami pokazują raczej charakterystyczną dla korekt niepewność niż determinację sprzedających.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

FW20 H1

Wykres H1 pokazuje w powiększeniu co się stało po przełamaniu zielonej linii. Niebieski klin zapowiadał obecne osłabienie. Minimalny zasięg spadku wynikający z tej formacji to około 2450 (bordowa linia). Wynika z tego, że korekta powinna zakończyć się gdzieś pomiędzy 2430 a 2450. Jeśli dalszy spadek będzie miał taką dynamikę jak do tej pory, czyli będzie przebiegał w czerwonym kanale, to wspomniany przedział powinien zostać osiągnięty we wtorek, lub w środę.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMACD Double Screen – pary z jenem
Następny artykułCodzienny trading z wolumenem: DAX, GOLD, EUR/USD
Z wykształcenia jest psychologiem i socjologiem. Przygodę z rynkami finansowymi zaczął w 1992 roku jako prywatny inwestor. W latach 1996 – 2012 pracował jako analityk techniczny najpierw w DM Magnus a później w BM Banku BGŻ. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu analizy technicznej i psychologii tradingu. Posługuje się głównie klasyczną AT koncentrując się na liniach wsparcia i oporu. Pasjonuje się geopolityką i rozwojem nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here