Naga Markets 

Kontrakty FW20M14, po spadku na wczorajszej sesji zbliżyły się do wsparcia na poziomie 2 422 pkt. (50% zniesienia Fibonacciego). Gdyby doszło do wybicia dołem to kolejny poziom zatrzymania przebiega na 2 408 pkt., jest to linia trendu spadkowego.

Gdyby jednak rynek poradził sobie i z tym wsparciem wtedy należy brać pod uwagę ,że przecena może być bardziej zdecydowana. Jeżeli strona popytowa przejęłaby inicjatywę to pierwszy istotny opór znajduje się na poziomie 2 452 pkt. a w przypadku jego przełamania kolejny można przebiega wokół 2 487 pkt.

Oczekujemy ,że dzisiejsza zmienność zawierać się będzie w przedziale, 2 408 pkt.-2 452 pkt. Dzisiejsze publikacje danych makro z amerykańskiej gospodarki z rynku pracy i dane PKB za I kwartał, które poznamy o godzinie 14.30 mogą wpłynąć na zmienność w przypadku gdyby istotnie odbiegały od prognoz.

Wpływ na rynek mogą wywierać doniesienia z kryzysu ukraińskiego i informacje związane z czerwcowym posiedzeniem EBC. Należy też brać pod uwagę windows dressing. LOP na zamknięciu sesji w środę wzrosła z, 111 299 do 113 538, co rynek powinien odebrać pozytywnie.

Zespół Analiz-InvestTracer.comtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 – komentarz przed sesją 28 maj
Następny artykułEUR/USD – konsolidacji ciąg dalszy
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here