Funt szterling w czwartek dociera do 5,1855 PLN. GBP/PLN z celem 5,21 PLNFunt szterling wobec złotego podczas czwartkowej tym razem sesji handlowej zdaje się utrzymywać na zakresie dającym jeszcze szansę na delikatne odbicie kursu w stronę zakresu 5,21 PLN – 5,22 PLN. Innymi słowy – rynek w dalszym ciągu oscyluje dna mniej więcej tym samym zakresie nie zmieniając zbytnio układu. Na ten moment zatem para walutowa GBP/PLN wygląda zupełnie tak, jakby miała szansę na odbicie, jednak wiele pokazać może dopiero reakcja po godzinach wejścia rynku europejskiego oraz ustabilizowanie ceny na przedziale 5,18 PLN – 5,19 PLN w kolejnych godzinach czy danych handlowych. Warto przyjrzeć się w takim razie co dalej z tym rynkiem i czy nadal podtrzymywać będziemy to, co działo się przed paroma sesjami.

  • Rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego atakuje zakres 5,1850 PLN
  • Oznacza to, że rynek powraca ponad wsparcie dla rynku
  • Para walutowa GBP/PLN powinna zatem w kolejnych dniach rosnąć
  • Celem dla tego rynku może być zatem zakres 5,22 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Funt szterling nadal na tej samej strefie wsparcia

wykres Kurs funta GBPPLN H4 10.06.2021
Kurs funta GBPPLN H4 10.06.2021

Para GBP/PLN (funt szterling wobec polskiego złotego) podczas czwartkowej tym razem sesji dociera do zakresu, który był niedawno opisywany – wsparcia 5,18 PLN – 5,19 PLN. Teraz jak widać po wykresie H4 – D1, kurs funta szterlinga ma szansę nie tylko na ustabilizowanie kursu ale również na wygenerowanie podejścia do zakresu 5,22 PLN w kolejnych dniach – jeśli strona popytowa nadal bronić będzie obecnego wsparcia.

Dlatego też podczas kolejnych sesji handlowych warto będzie skupić się przede wszystkim  na tym jak rynek będzie reagował przy zakresie 5,18 PLN oraz czy zostanie podtrzymany ostatni ruch na kontrę. Jeśli tak, wówczas można będzie szukać sygnałów wzrostowych.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEuro w czwartek notowane po 4,4706 PLN. EUR/PLN nadal na oporze intraday
Następny artykułJak wygląda wezwanie do zapłaty?
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here