Funt szterling ponownie powyżej wsparcia. GBP/PLN z szansą na dalsze testy 5,02 PLNRozpoczynamy właśnie kolejną sesję, podczas której funt szterling wobec złotego będzie miał okazję na wykazanie się. Jednak czy para GBP/PLN faktycznie wykorzysta szansę, jaką zbudował sobie ten rynek podczas ostatnich sesji? Warto będzie poprzyglądać się dalszym reakcjom pary, ponieważ na ten moment wszystko wskazuje na możliwość wygenerowania kolejnego ruchu wzrostowego – sięgającego nawet poziomu 5,02 PLN. Spójrzmy zatem na rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego z perspektywy układu H4.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego utrzymuje się ponad wcześniejszym oporem
  • Para walutowa GBP/PLN oscyluje zatem powyżej zakresu 4,99 PLN
  • Wszystko obecnie wskazuje na możliwość wygenerowania kolejnego wzrostu przez parę
  • Czy funt szterling jednak wykorzysta tę szansę na wzrost do zakresu 5,02 PLN?

Funt szterling z nadzieją na dalszy wzrost – para walutowa GBP/PLN na wykresie H4

Poranek środowej sesji handlowej rozpoczyna się w miarę korzystnie dla ogólnego poglądu na parę walutową GBP/PLN. W tym momencie widać, że to co stanowiło jeszcze niedawno opór dla tego rynku – czyli zakres 4,99 PLN, jest obecnie wsparciem i póki taki układ jest w grze – para walutowa GBP/PLN ma szanse na dalsze wzrosty. Zasadniczo: rynek już ponownie wraca do ruchu wzrostowego i wygenerował podczas wczorajszej sesji ciekawe podejście.

Forex Club

Dziś jednak oczekiwać można będzie bardzo podobnego ruchu – w tym test zakresu 5,02 PLN, który jest zakresem średniej kroczącej. Średnia ta w ostatnich dniach generowała całkiem ciekawe sygnały i widocznie brała czynny udział w kreowaniu ruchu na parze, dlatego też jej zakres może stanowić ważny poziom docelowy. Warto zatem podczas dzisiejszej sesji przyglądać się, czy po ewentualnej korekcie rynek ponownie nie wygeneruje sygnału wzrostowego.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 18.11.2020
Kurs funta GBPPLN H4 18.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here