Funt szterling podbija do zakresu 5,03 PLN. Szansa na 5,05 PLN podczas dzisiejszej sesjiZakres ruchu na wykresie funta szterlinga wobec polskiego złotego zaczyna zdecydowanie powiększać się. W tym momencie widać, jak rynek pary walutowej GBP/PLN podbija do zakres 5,03 PLN i wszystko wskazuje na ten moment, że para jest w stanie nadal kontynuować ten układ – zgodnie z oczekiwaniami. Targetem dla kolejnych sesji oznaczone zostały dwa poziomy: 5,05 PLN oraz 5,07 PLN, które są finalnie zakresem lokalnych oporów. Warto zatem przyglądać się dalszemu rozwojowi sytuacji na wykresie funta szterlinga oraz polskiego złotego z perspektywy interwału czasowego H4.

  • Funt szterling wobec złotego kontynuuje odbicie od wsparcia cenowego
  • W tym momencie para walutowa GBP/PLN oscyluje na poziomie 5,03 PLN
  • Wszystko wskazuje na to, że sekwencja wzrostowa nadal może być podtrzymana
  • Negacją wzrostów byłoby obecnie zejście wykresu poniżej poziomu 4,97 PLN

Funt szterling nada z celem całkowitym na zakresie 5,07 PLN – para GBP/PLN na wykresie H4

W tym momencie widać już jak funt szterling wobec polskiego złotego radzi sobie na wykresie H4. Dalsze podejście wzrostowe nie powinno pókim co dziwić, ponieważ pomimo pomniejszych ekscesów rynek funta szterlinga radził sobie z utrzymaniem sekwencji wzrostowej i układem wskazującym za target zakresy 5,05 PLN oraz 5,07 PLN. Najważniejszym wsparciem dla całego układu nadal pozostaje bez zmian zakres 4,97 PLN i nie powinien on być ponownie przekraczany – jeśli para GBP/PLN chce nadal kontynuować zależność wzrostową.

W momencie przełamania poziomu świadczyć to będzie raczej o silnej słabości pary i oczekiwać będzie można cofnięcia głębszego niż dotychczas. Póki jednak zakres ten jest utrzymywany szansa na osiągnięcie obu z tergetów jest bardzo realna. Pierwszy z nich powinien być strzelony jeszcze podczas dzisiejszej sesji.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 12.01.2021
Kurs funta GBPPLN H4 12.01.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here