Funt szterling po 5,02 PLN. Notowania pary GBP/PLN przebiły jednak 5,05 PLN, co dalej?Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas wczesnych jeszcze godzin wtorkowej sesji dociera do zakresu 5,02 PLN, jednak jak widać po załączonym wykresie – rynek ten testował w międzyczasie zakres 5,05 PLN. Para walutowa GBP/PLN zatem nadal wykazuje tendencje wzrostowe i podobnie jak podczas wczorajszej analizy – jeśli rynek nie przełamie zakresu 4,99 PLN wszystko może nadal być w stanie wygenerować dalsze ruchy wzrostowe. W tym również do zakresu kolejnego celu, jakim może być zakres 5,07 PLN. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary z funtem szterlingiem.

  • Funt szterling wobec polskiego złotego oscyluje w zakresie 5,02 PLN
  • Wcześniej jednak rynek testował już nawet zakres 5,05 PLN
  • Zdaje się, że para GBP/PLN ma szansę na dalsze wzrosty póki wsparcie utrzymuje się
  • Rynek wówczas może mieć swój kolejny cel na poziomie 5,07 PLN

Notowania funta szterlinga nadal w pozytywnym terytorium – para GBP/PLN na wykresie H4

Kolejna sesja dla funta szterlinga rozpoczyna się w pozytywnym terytorium – czyli powyżej zakresu 4,99 PLN. Rynek znajduje się kilka gorszy wyżej a testował podczas wczorajszej sesji najwyższy dotychczas poziom 5,05 PLN. Parząc na dalszą perspektywę funta szterlinga zdaje się, że nadal jest ona pro-wzrostowa, kiedy utrzymywane jest najważniejsze wsparcie dla rynku. Dalsze cele wzrostowe mogą zatem być brane pod uwagę, w tym zakres 5,07 PLN podczas dalszych sesji tak długo, jak długo pełen poziom i zakres 4,99 PLN jest nadal bronione.

Aktualnie rynek nieco obsunął się od najwyższego poziomu, jednak może być to jeszcze traktowane w granicach naturalnej korekty. Zatem podczas dzisiejszej sesji nadal oczekiwać można będzie wygenerowania sygnałów wzorowych, póki zakres wsparcia nadal jest broniony. Cel dla kilku kolejnych dni jest wskazany, brakuje jedynie odpowiedniego sygnału imntraday.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 20.10.2020
Kurs funta GBPPLN H4 20.10.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here