Rozpoczyna się kolejna sesja dla brytyjskiego funta oraz polskiego złotego. W tym momencie można już powiedzieć, że duża zmienność towarzyszy i parze GBP/PLN, kiedy rynek rusza się 5 groszy w ledwie kilka godzin. Widać po wykresie H4, że rynek funta szterlinga spadał, jednak poranne godziny handlu wyciągają go do zakresu 5,07 PLN i wszystko wskazuje na to, że zakres 5,09 PLN może być ponownie przetestowany podczas kolejnych godzin środowej sesji handlowej. Spójrzmy zatem na wykres funta szterlinga wobec polskiego złotego.

Forex Club
  • Kurs dolara amerykańskiego względem polskiego złotego generuje dziś zmienność 5 gorszy
  • Poziom takich wahań powoduje, że klaruje się całkiem ciekawa sesja na parze GBP/PLN
  • Zdaje się jednak, że większych zaskoczeń już raczej nie będzie – a para może wyhamować w obecnym rejonie
  • Jednak funt szterling może mieć przed sobą do przetestowania jeszcze zakres 5,09 PLN

Powrót sił funta szterlinga podczas środowej sesji? Chwilowo, czy wracamy do wzrostów?

Zdecydowanie kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego generuje dość mocne ruchu podczas wczesnych jeszcze godzin środowej sesji handlowej. Jest to spowodowane m.in tez ruchami głównych walut oraz faktem wyborów w USA, przy których główne waluty nie mogą przejść obojętnie. W tym momencie funt szterling odbija do zakres 5,047 PLN, jednak wszystko wskazuje na to, że dalsze wzrosty są jak najbardziej możliwe. Oznaczałoby to, że rynek może ponownie kierować się do zakresu 5,09 PLN podczas kolejnych godzin, tak, aby przetestować swój dość ważny opór na tym zakresie.

Dlatego też podczas kolejnych godzin sesji warto będzie zwrócić uwagę w jaki sposób zachowa się brytyjska waluta. Jeśli utrzymywać będzie ona zakres 5,03 PLN, nadal będzie można mówić o wzrostach i możliwie osiągnięciu zakresu docelowego.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 04.11.2020
Kurs funta GBPPLN H4 04.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here