Naga MarketsFunt szterling na tle flagi brytyjskiejDeprecjacja funta szterlinga to kwestia czasu, zauważa jeden z prowadzących. Jak co poniedziałek dwóch analityków przedstawia swoje dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów prosto ze studia Comparic24.tv. Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Krzysztof Kamiński i Maksymilian Bączkowski podzielili się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Bączkowski: Słabość funta to tylko kwestia czasu

Funt w ostatnim czasie jest atrakcyjnym kąskiem, ponieważ utrzymuje się na nim spora zmienność. Po spadkach w latach 2018/2019, nastąpiło odreagowanie na przełomie 2019/2020. Oczekuję podbicia do poziomu 1,32, gdzie powinna wystąpić reakcja podażowa. To dobre miejsce do zajęcia pozycji krótkiej z celem na poziom 1,2780. Funt wraca tam gdzie jego miejsce, czyli do słabszych poziomów. Osłabienie szterlinga jest moim zdaniem tylko kwestią czasu– zauważył Maksymilian Bączkowski.


Czy chciałbyś handlować prawdziwymi akcjami i futures z dźwignią?
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here