Naga MarketsFunt szterling na tle flagi brytyjskiejDeprecjacja funta szterlinga to kwestia czasu, zauważa jeden z prowadzących. Jak co poniedziałek dwóch analityków przedstawia swoje dwa ciekawe spojrzenia na bieżącą sytuację różnych aktywów prosto ze studia Comparic24.tv. Buy or sell to przegląd najciekawszych sytuacji rynkowych. W trakcie programu Krzysztof Kamiński i Maksymilian Bączkowski podzielili się kilkoma, ich zdaniem najciekawszymi, pomysłami tradingowymi na nadchodzący tydzień. Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Bączkowski: Słabość funta to tylko kwestia czasu

Funt w ostatnim czasie jest atrakcyjnym kąskiem, ponieważ utrzymuje się na nim spora zmienność. Po spadkach w latach 2018/2019, nastąpiło odreagowanie na przełomie 2019/2020. Oczekuję podbicia do poziomu 1,32, gdzie powinna wystąpić reakcja podażowa. To dobre miejsce do zajęcia pozycji krótkiej z celem na poziom 1,2780. Funt wraca tam gdzie jego miejsce, czyli do słabszych poziomów. Osłabienie szterlinga jest moim zdaniem tylko kwestią czasu– zauważył Maksymilian Bączkowski.


Trading na profesjonalnym poziomie wymaga dostępu do prawdziwych rynków z prawdziwym brokerem.
SPRAWDŹ NAS

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRopa WTI wzrośnie do 60 USD za baryłkę? [Buy or Sell]
Następny artykułDonald Trump oczekuje “wielkiej umowy handlowej” z UE
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here