Funt na drodze do osiągnięcia 5,26 PLN. Sygnał wzrostowy wygenerowanyNotowania funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas ostatnich sesji wygenerowały solidny sygnał na obronę wsparcia. Chociaż nie do końca pewnym było jeszcze niedawno czy para walutowa GBP/PLN wyborni się faktycznie – tak teraz już widać, że nie tylko obroniła poziom, ale i wygenerowała sygnał wzrostowy z celem na o wiele wyższym zakresie. Warto zatem podejmować będzie truć podczas kolejnych sesji, aby doszukiwać się odpowiednich sygnałów handlowych do dołączenia do ruchu.

  • Rynek funta szterlinga wobec złotego nadal w grze z potencjalnym odbiciem
  • Ostatnie sesje były mocno napięte dla obozu byków – jednak rynek się wybronił
  • Teraz paraFunt na drodze do osiągnięcia 5,26 PLN. Sygnał wzrostowy wygenerowany oscyluje na poziomie 5,20 PLN
  • Szansa w kolejnych dniach jest na osiągnięcie nawet zakresu 5,26 PLN
wykres Kurs funta GBPPLN H4 27.05.2021
Kurs funta GBPPLN H4 27.05.2021

Funt szterling na dalszej drodze do wzrostu – rynek z celem 5,26 PLN

Kurs funta szterlinga zdecydowanie nadaje się obecnie do obserwacji, jeśli chodzi o szukanie pozycji długich w kolejnych sesjach. Polski złoty widocznie odpuścił światowym walutom – a te mogą teraz wykorzystać siłę i wygenerować dalsze podbicia. Dlatego też podczas kolejnych sesji handlowych na rynku funta szterlinga wobec złotego – czyli popularnej parze GBP/PLN można będzie szukać podczas kolejnych godzin odpowiedniego potwierdzenia oraz sygnału – dającego szansę na dołączenia do ruchu wzrostowego.

Celem dla rynku może okazać się zakres 5,23 PLN lub nieco wyższa strefa – 5,26 PLN, która mogłaby być dla funta docelowym zakresem. Szukanie obecnie dalszego spadku nie ma większego sensu, jeśli rynek potwierdzi zależność.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here