Naga MarketsNotowania pary walutowej GBP/JPY w ubiegłym tygodniu wróciły do spadków, a cena minimalna wyznaczona została w okolicach dołka z października br. (142.76). Zamknięcie miało jednak miejsce ponad tym poziomem, a zatem funt szterling wciąż pozostaje uwięziony w zakresie. Górne ograniczenie tej konsolidacji wypada w okolicach 149.70.

funt szterling wciąż pozostaje uwięziony w zakresie

Obecny tydzień rozpoczął się luką na rzecz jena japońskiego (JPY), która do czasu rozpoczęcia sesji europejskiej została domknięta. Wzrostów na parze GBPJPY nie udało się jednak kontynuować. Zamiast tego cena osunęła się pod 142.76, co zaprowadziło ją na poziomy widoczne ostatnio w sierpniu obecnego roku.

Skuteczne przełamanie wsparcia na 142.76 otwierałoby drogę dalszej wyprzedaży. Sprzedający mogliby wtedy obrać kierunek na 139.88, gdzie znajdują się tegoroczne minima. W przypadku handlu na parach z funtem szterlingiem warto mieć na uwadze jutrzejsze głosowanie w brytyjskim parlamencie, którego wynik zadecyduje o przyjęciu (lub nie) obecnej umowy ws. Brexitu.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Skuteczne przełamanie wsparcia na 142.76 otwierałoby drogę dalszej wyprzedaży


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here