Naga Markets
Patrząc na wykres tygodniowy funta szterlinga (GBP) do dolara nowozelandzkiego (NZD) w oczy rzuca się test obszaru wsparcia na 1.8275, gdzie znajdowały się także minima z poprzedniego tygodnia.

Patrząc na wykres tygodniowy funta szterlinga (GBP) do dolara nowozelandzkiego (NZD) w oczy rzuca się test obszaru wsparcia na 1.8275

Mimo początkowego osunięcia na początku tygodnia, cena do zamknięcia notowań w piątek odrobiła całość strat. Doprowadziło to do powstania świecy z długim cieniem u dołu wskazującym na zwycięstwo strony popytowej. Jednak co dalej?

Po przejściu na wykres dzienny GBP/NZD widzimy, że kurs po odbiciu dotarł do strefy konfluencji, gdzie horyzontalny poziom 1.8622 zbiega się z kanałem średnich EMA 10/20, które zapewniają dynamiczny opór.

Istotne znaczenie ma zatem wynika trwającego testu. Jeśli okaże się on pozytywny, ponownie odsłonięte zostanie wsparcie (1.8275) oraz ubiegłotygodniowe minima (1.8123). Alternatywnie, skuteczne przełamanie konfluencji oporu zakwestionuje trwający trend spadkowy i otworzy drogę do kolejnego oporu na 1.8960.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Po przejściu na wykres dzienny GBP/NZD widzimy, że kurs po odbiciu dotarł do strefy konfluencji, gdzie horyzontalny poziom 1.8622 zbiega się z kanałem średnich EMA 10/20


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here