Naga Markets8 lutego br. na GPW zadebiutował BETA ETF Nasdaq-100 PLN-Hedged, a zatem obecny czas wydaje się idealny do tego, aby zgłębić tajniki tego rodzaju instrumentów. Na webinarze Tomasz Miziołek będzie mówił dlaczego warto wykorzystać go we własnych inwestycjach oraz omówi następujące zagadnienia:

  • Jaka jest istota funduszu ETF, jego podstawowe zalety oraz ryzyka jakie towarzyszą inwestowaniu w te instrumenty finansowe?
  • Czym jest zjawisko home bias i jakie są jego konsekwencje dla inwestora?
  • Jakie są argumenty za uzupełnieniem portfela inwestycyjnego o inwestycje zagraniczne?
  • Fundusze ETF Lyxora z ekspozycją na rynki zagraniczne notowane na GPW w Warszawie – jaka jest ich podstawowa charakterystyka, dotychczasowe wyniki inwestycyjne?
  • Jakie są powody, dla których warto inwestować w pasywne fundusze inwestujące na rynku amerykańskim?
  • Jaka jest charakterystyka funduszów ETF Beta Securities Poland z ekspozycją na amerykański rynek akcji?

Tomasz Miziołek posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy akademickiej oraz współpracy z instytucjami polskiego rynku finansowego. Prowadzi badania dotyczące funkcjonowania instytucji finansowych na krajowym i zagranicznym rynku finansowym. W badaniach koncentruje się m. in. na funduszach: inwestycyjnych, emerytalnych oraz ETF. Autor publikacji „Rynek funduszy inwestycyjnych w Polsce” oraz wielu artykułów naukowych i popularnonaukowych. Współpracował z  Izbą Zarządzających Funduszami i Aktywami, na rzecz której przygotowywał analizy eksperckie. Założyciel i redaktor niezależnego serwisu finansowego etf.com.pl.

Spotkanie odbędzie się w środę 24.02 o godzinie 18:00. Zapraszamy!

Link do rejestracji: https://bit.ly/Webinar-Tomasz-Miziołek

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/236937451457435/Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here