Naga MarketsFundusz hedgingowy inwestuje w kryptowaluty. Brevan Howard Asset Management dołącza do rynku kryptoFundusz hedgingowy Brevan Howard Asset Management utworzył nową jednostkę do zarządzania kryptowalutami i aktywami cyfrowymi, sygnalizując swoje rosnące zainteresowanie szybko rozwijającą się klasą aktywów, poinformował w poniedziałek Bloomberg.

Kryptowaluty przyciągają coraz więcej funduszy typu hedge

Firma inwestycyjna z siedzibą w Londynie, najbardziej znana ze swojej koncentracji na handlu makro, powiedziała, że utworzenie BH Digital ma na celu rozszerzenie zasięgu na rynku kryptowalut.Zgodnie z poniedziałkowym oświadczeniem, firma mianowała również Colleena Sullivana, dyrektora generalnego i współzałożyciela CMT Digital, jako szefa swoich działań inwestycyjnych w tym sektorze.

Ruch „podkreśla zaangażowanie firmy w szybkie rozszerzenie platformy i oferty w kryptowalutach i aktywach cyfrowych”, powiedział Aron Landy, dyrektor generalny Brevan Howard, w oświadczeniu.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Nowa jednostka jest następstwem decyzji Brevana Howarda podjętej na początku tego roku, aby rozpocząć inwestowanie do 1,5% kapitału swojego flagowego funduszu hedgingowego w aktywa cyfrowe.

Współzałożyciel funduszu, Alan Howard, również inwestuje swoje prywatne pieniądze w ten sektor, a ostatnio nabył 25% udziałów w One River Asset Management, firmie, której fundusze kryptowalutowe są wspierane przez Howarda.

invest

Zmienność kryptowalut stała się gorącym tematem wśród weteranów inwestowania. Podczas gdy miliarder Paul Singer od dawna nazywa boom w tym sektorze oszustwem, Brevan Howard dołączył do takich tytanów funduszy hedgingowych jak Paul Tudor Jones i Marc Lasry, którzy stawiają na cyfrowe aktywa.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here