Naga Markets

Z doniesień ekspertów z Lookonchain wynika, że fundusz przynależny do amerykańskiej międzynarodowej firmy inwestycyjnej może być jednym z dużych posiadaczy kryptowaluty Pepe (PEPE). Nowy mem coin, który powstał w 2023 r., zyskał rozgłos i zainteresowanie wśród spekulantów. Informacja o tym, że BlackRock mógł znaleźć się wśród wielorybów PEPE, wywołała mieszane odczucia. 

Fundusz BlackRock może być wielorybem Pepe

Według najnowszych doniesień znana firma inwestycyjna prawdopodobnie jest jednym z dużych inwestorów powstałej w kwietniu br. kryptowaluty mem. Popularny dostawca analiz danych on-chain zwany Lookonchain poinformował swoich obserwatorów na Twitterze, że z portfela na Binance oflagowanego, jako ten należący do funduszu BlackRock wycofano ogromną ilość monet PEPE na 4 zewnętrzne adresy kryptograficzne. Zauważyliśmy, że BlackRock Fund wypłacił 1,27 bln PEPE (1,98 mln dol.) z Binance na 4 adresy 2 godziny temu. Fundusz BlackRock zarobił wcześniej 2,39 mln dol. (10x) na PEPE!” – poinformowali dziś analitycy w godzinach porannych. 

Część społeczności wirtualnych walut podeszła z dystansem do tej informacji, kwestionując to, czy aby na pewno wskazany adres kryptograficzny należy do BlackRock, bądź, czy jest on z nią powiązany. 

Wielu obserwatorów branży kryptowalut oraz jej uczestników wątpi w to, aby tak duża renomowana firma zdecydowała się na inwestycję w obarczoną wysokim ryzykiem niedawno utworzoną kryptowalutę mem. Eksperci zasugerowali, iż wysoka zmienność i niestabilność krypto aktywów pokroju PEPE z pewnością powinna zniechęcać duże korporacje do zajmowania w nich pozycji. 

Mimo iż BlackRock jest firmą przychylnie nastawioną do krypowalut, dotychczas nie dokonała ona żadnej wymiernej inwestycji nawet w BTC. Szanse na to, iż rzeczywiście nabyła ona PEPE, są więc nikłe. 

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań. Nieustannie obserwuje rynek, by dostarczać swoim odbiorcom codzienną dawkę najnowszych informacji ze świata blockchaina oraz kryptowalut, zahaczając o rynek surowców. Jej zainteresowania koncentrują się zarówno na inwestycjach, jak i aspektach społecznych związanych z wirtualnymi aktywami. Z fascynacją przygląda się potencjalnej roli, jaką mogą odegrać tokeny w marketingu oraz budowie marki osobistej. W centrum jej uwagi znajduje się także kolekcjonerstwo przenoszone na płaszczyznę cyfrową. Nowinki o tokenach NFT to dla niej chleb powszedni. Zdobytą wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem dzieli się z czytelnikami w prosty i przystępny sposób. W wolnych chwilach interesuje się także komunikacją niewerbalną oraz jej wpływem na kreowanie wizerunku.