Naga Marketsdane makro

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Szkolenie Fundamenty dla opornych[/pullquote]

Analiza fundamentalna często bywa skomplikowana i składająca się z tak dużej ilości zmiennych, że wyciągnięcie z niej jakichkolwiek wniosków bywa trudne nawet dla wieloletnich praktyków. Pewnie często się zastanawiałeś czy te wszystkie procesy wpływające na rynek są rzeczywiście aż tak bardzo skomplikowane? Otóż nie, po odfiltrowaniu tych wszystkich mało istotnych informacji, które spływają codziennie na rynek i po skupieniu się na najważniejszych czynnikach fundamentalnych mających wpływ na wycenę instrumentów finansowych, wszystko staje się dużo bardziej klarowne.

Często uczestnicy rynku walutowego narzekają, że nie ma jednego opracowanego szablonu, który można zastosować do wyceny walut tak, jak jest to w przypadku rynku kapitałowego. Codziennie spływa tak duża ilość publikacja, że czasami trudno oszacować, które mogą mieć wpływ na rynek, a które przejdą niezauważone. Oprócz zastosowania filtru, który odseparuje wszystkie mało ważne informacje od tych istotnych, warto również podzielić dane na te, które mają wpływ w krótkim terminie oraz na te, które będę oddziaływać na waluty długoterminowo.

Zawsze warto podejście techniczne łączyć z kwestiami fundamentalnymi, które tak naprawdę decydują o tym, że cena danego waloru zmierza w określonym kierunku. Dlatego koniecznie trzeba jutro uczestniczyć w szkoleniu, na którym dowiesz się:

  • Jakie czynniki wpływają na rynek akcyjny?
  • Na co zwrócić uwagę na rynku walutowych?
  • Które waluty zależą przede wszystkich od poziomu stóp procentowych, a które są związane bardziej z rynkiem towarowym?

Na szkoleniu zostanie też przedstawiony prosty szablon, który można zastosować analizując rynki pod kątem fundamentalnym, wychodząc z założenia, że im prościej, tym lepiej. W końcu chodzi o praktyczne rozwiązania, które łatwo zastosować, a rozważania akademickie należy pozostawić środowiskom uczelnianym.

Serdecznie zapraszam na jutrzejsze szkolenie Fundamenty dla opornych, na którym przedstawię, jak w łatwy sposób używać analizę fundamentalną w codziennym tradingu. Ogrom informacji, które spływają na rynek może przytłaczać, ale używając łatwy do zastosowania filtr wszystko staje się dużo bardziej przejrzyste i zarazem dużo łatwiejsze do zastosowania. Wyznaje zasadę, im prościej, tym lepiej i dokładnie w taki sposób postaram przekazać Ci wiedzę dotyczącą fundamentów wpływających na rynek.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here