Naga Markets



Podczas jednego ze spotkań a mianowicie #64 Trading Jam Session gościem specjalnym był laureat ubiegłorocznej edycji konkursu FxCuffs w kategorii Blog Roku – Trader21. Podczas swojego ponad trzy godzinnego wykładu autor bloga IndependentTrader dzielił się swoją wiedza i wieloletnim doświadczeniem związanym z analiza fundamentalną i makroekonomiczną rynków a także uchylił rąbka tajemnicy w co sam inwestuje. Nie zabrakło również sesji pytań i odpowiedzi (Q&A).

Trader21, który ze względu na obecną wartość długu jest zwolennikiem metali szlachetnych przedstawił szczegółowo dlaczego 40% swojego kapitału inwestuje właśnie w te instrumenty. Omówił on również w jakie rynki i jakie akcje a co najważniejsze dlaczego w te a nie inne inwestuje. Nie zabrakło również szczegółowego omówienia obecnej sytuacji  na Dolarze amerykańskim oraz wskazania, które rynki (według Tradera21) są najbardziej niedowartościowane.

Te artykuły również Cię zainteresują




Szczególnie dla inwestorów akcyjnych interesujące może okazać się podsumowanie na rynku akcyjnym w Stanach Zjednoczonych z podziałem, w które sektory warto inwestować na wzrosty, a w które na spadki.

Całe, trwające niemal 200 minut wystąpienie Tradera21 podczas 64-go spotkania Trading Jam Session można było oglądać na żywo na kanale TradingJam na Youtube, a obecnie dostępne jest nagranie:

Wielu inwestorów śledzi i czyta blog Independent Trader od lat. Zdobył on wielkie uznanie bardzo przemyślanymi analizami fundamentalnymi, które przenikają powierzchowny obraz sytuacji na rynkach i trafiają w sedno problemu. Co więcej, Trader21 udowodnił, że jego wiedza w tym temacie jest obszerna, ale też szczegółowa. Blogger w trakcie swoich wystąpień przedstawia proces rozumowania, szeroką paletę wskaźników makroekonomicznych oraz instrumentów umożliwiających wyrażanie swoich inwestycji. Można powiedzieć, że otwiera świat profesjonalnego inwestowania.

Trader 21 po raz pierwszy na scenie wystąpił w trakcie konferencji FxCuffs w 2016 roku z doskonałym wykładem na temat fundamentów oraz aktywów inwestycyjnych. Tam też wielu inwestorów miało okazję po raz pierwszy posłuchać i zobaczyć człowieka, którego wpisy czytali przecież od dawna.

Wykład Tradera21 na FxCuffs obejrzało na Youtube ponad 47 000 osób! Nagranie dostępne jest poniżej:

Licząca obecnie ponad 9 tysięcy członków grupa społecznościowa Trading Jam Session, która od blisko dwóch lat organizuje cotygodniowe spotkania podczas których traderzy wspólnie inwestują i wymieniają się wiedza i doświadczeniem słynie również z organizowania różnego rodzaju spotkań z praktykami rynku. W każdy piątek oprócz wspólnego tradingu i social learningu na takie spotkanie zapraszany jest gość specjalny, który podczas krótkiego (niekiedy dłuższego) wykładu czy też wystąpienia dzieli się z innymi swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Wraz z bardzo dynamicznym przyrostem nowych członków, grupa aby móc się rozwijać zmuszona została do wprowadzenia zmian organizacyjnych i wykorzystania nowych technologii. By sprostać wymaganiom wszystkich traderów i traderek organizatorzy i pomysłodawcy tej inicjatywy postanowili, że wszystkie wystąpienia będzie można oglądać za pomocą LIVE STREAM na portalu YouTube. W ten sposób każdy, bez względu na miejsce zamieszkania może nie tylko słuchać ale również aktywnie uczestniczyć (poprzez zadawanie pytań) w wykładach.

Podczas ponad 60-ciu już cyklicznych spotkań swoje wykłady prowadzili m.in. Traderzy, analitycy, przedstawiciele brokerów i domów maklerskich a także psycholodzy, adwokaci i radcy prawni. Wszystkie, kilkadziesiąt wykładów poruszających szeroką bazę tematów począwszy od klasycznej analizy technicznej czy fundamentalnej przez psychologię inwestowania a skończywszy na metodach rozliczania zysków bądź strat i prawnych aspektach relacji broker – trader kończąc dostępne są kanale TradingJam na YouTube.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here