Naga Markets

Fundacja Odkryć Siebie zaprasza na Konferencję Poznaj Siebie 2.0Konferencja Poznaj Siebie 2.0 jest drugą odsłoną flagowego projektu naszej fundacji. W pierwszej edycji brało udział około 400 osób i wystąpiło 10 prelegentów. Ma ona na celu pomoc młodymosobom w odkrywaniu ich talentów, promocję działań biznesowo-społecznych wśród młodzieży, a wszczególności działalności startupowej oraz przedsiębiorczości społecznej.

Konferencja Poznaj Siebie 2.0 odbędzie się w 5 czerwca w Audytorium w POLINie w Warszawie

Naszymi prelegentami są ludzie sukcesu oraz eksperci. Swoją obecność potwierdzili na chwilę obecną między innymi: Rafał Sonik (Właściciel Gemini Holding, kierowca rajdowy), Beata Drzazga (Prezes BetaMed SA), Nataniel Brożnowicz (co-founder Maturalni), Maciej Musiałowski, Izabela Antosiewicz (coach i twórca przytulam.pl), Tomasz Konecki (CEO Koncecki & Partners), Paulina Peppera (COO Znika, Forbes 25u25), Tomasz Grzywa (Naukowiec, najmłodszy doktor w Polsce, Forbes 25u25), Olga Kotyk (CEO Fundacja Web-Korki, Forbes 25u25), Julia Kaffka (co-founder Akcja Menstruacja, Forbes 25u25), Magdalena Bigaj (Prezes Instytutu Cyfrowego Obywatelstwa), Filip Sobel (CEO Staffly, Forbes 25u25).Pokażą oni na swoim przykładzie jak odkryli swoje mocne strony i jak je efektywnie wykorzystali. Poprzez podzielenie się swoimi historiami jak osiągnęli sukces zainspirują uczestników do rozwoju osobistegooraz do podejmowania działalności biznesowej oraz społecznej. Pragniemy pokazać uczestnikomjak duże stoją przed nimi możliwości, i że pomimo młodego wieku są w stanie wywrzeć ogromny wpływna społeczeństwo.

Konferencja odbędzie się w 5 czerwca w Audytorium w POLINie w Warszawie dla ponad 400 licealistów i studentów zainteresowanych rozwojem osobistym i biznesem, stojących przed wyboremstudiów lub pierwszej pracy czy stażu. Jednocześnie odbędzie się stream na żywo z naszego wydarzenia. Nagranie z konferencji umieścimy również w mediach społecznościowych.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKurs EUR/USD pozostaje blisko 1,08. Wkrótce rozpoczną się negocjacje odnośnie limitu zadłużenia w USA
Następny artykułMarzenia o hossie wracają na GPW. WIG powyżej 2000 pkt
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.