Naga Markets

Fundacja Dogecoin opublikowała oficjalne plany rozwoju kryptowaluty!Kiedy osiem lat temu Dogecoin (DOGE) stawiał swoje pierwsze kroki, nie towarzyszył mu wyniosłe założenia ani szczegółowy plan działania. Jednak w tym roku, w związku z lawinowo rosnącą popularnością monety, konieczne stało się stworzenie oficjalnej strategii rozwoju. Plany zaprezentowane niedawno przez Fundację Dogecoin, nakreślają ścieżki, którymi w 2022 roku podąży aktywo.

Fundacja Dogecoin ogłosiła plany dotyczące rozwoju DOGE

Niedawno opublikowane plany rozwoju przenoszą Dogecoina do grona poważnych monet. Przedstawiają one kilka głównych projektów, wskazując, czym w 2022 roku zajmie się dział deweloperów Dogecoin Core, przy czym wszystkie zaprezentowane usprawnienia mają na celu pchnąć Doge w kierunku przyspieszonej adopcji.Sama strona internetowa Fundacji ma przejść diametralną metamorfozę, dzięki której zyska zupełnie nowy wygląd i będzie zawierała szereg nowych informacji dotyczących projektu. Ułatwi to pozyskanie nowych członków społeczności, jak i szybsze przystosowanie ich do roli: koderów, górników, hodlerów lub fanów.

Wykres DOGE/USD 27.12.2021
Wykres DOGE/USD 27.12.2021

Planowana jest również sekcja, dotycząca najczęściej zadawanych pytań, czyli Dogepedia mająca dostarczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane przez społeczność pytania.

– Mamy nadzieję, że dzięki temu, że każde z pytań i odpowiedzi stanie się stroną z bezpośrednim linkiem, uzbroimy naszą społeczność w narzędzia do walki z dezinformacją i niepewnością, gdziekolwiek się znajdą! – czytamy w oświadczeniu Fundacji.

DOGE i przełamywanie barier dla programistów

Jednak najważniejszą zmianą, czekającą kryptowalutę w 2022 roku będzie umożliwienie deweloperom bezproblemowej pracy z projektem. W tym celu przygotowana zostanie biblioteka LibDogecoin, będąca jedną z ośmiu projektów, nad którymi będą pracować deweloperzy.

W CFD na kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading.

ZACZNIJ INWESTOWANIE

72% rachunków detalicznych CFD odnotowuje straty

LibDogecoin będzie biblioteką zawierająca podstawowe procedury języka C, która, aby umożliwić programistom tworzenie produktów zgodnych z Dogecoin, będzie zawierać również szereg odnośników do innych popularnych języków. Dzięki niej programiści będą mogli tworzyć produkty w oparciu o monetę Dogecoin, bez konieczności martwienia się o skomplikowaną specyfikę funkcji kryptowalut.

Inne projekty wymienione w oficjalnych planach Fundacji to: Dogecoin Keyring, API/SDK oraz Project RadioDoge. Pojawiła się również propozycja stakingu społecznościowego, który przeniósłby sieć na mechanizm proof of stake, a także partnerstwo z Point of Sale.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dax | notowania datawalk | dolar kurs | intercars akcje notowania | bitcoin spekulacje | kurs korony czeskiej kantor | azoty kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here