Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoKontrakt na brytyjski indeks FTSE100 przed tygodniem utknął w trendzie bocznym, który na wykresie H4 można od dołu zamknąć poziomem 6340 pkt., a od góry 6424,60 pkt. Wygenerowane przed tygodniem sygnały kupna, do jakich można zaliczyć utworzoną formację odwróconej głowy z ramionami (oRGR) oraz pokonaną miesięczną linię trendu spadkowego pozostają jednak w mocy.


FTSE oczami Admiral Markets
FTSE oczami Admiral Markets

Dlatego stabilizacja ta prawdopodobnie jest tylko dłuższym przystankiem przed dalszymi wzrostami. Pierwszy celem dla strony popytowej jest lokalny szczyt z pierwszej dekady października na poziomie 6588,30 pkt. Kolejnym, wyznaczonym już przez minimalny zakres wybicia ze wspomnianej formacji o RGR, jest natomiast poziom 6636 pkt. I dopiero tam można oczekiwać większej aktywności strony podażowej.

Ewentualne wybicie dołem ze stabilizacji 6340-6424,60 pkt., jakkolwiek jeszcze nie negowałoby sygnałów kupna, to niewątpliwie będzie mocnym ostrzeżeniem dla posiadaczy długich pozycji. Do zanegowania tych sygnałów dojdzie dopiero w momencie spadku FTSE100 poniżej wsparcia na 6227,30 pkt. Wówczas też pojawi się zagrożenie spadkiem w okolice dołka z października br. (6070 pkt.).

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na
info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here