Naga MarketsFTSE100: dominacja trendu spadkowegoBrytyjska giełda znalazła w sobie siłę, aby trzeci dzień tworzyć świecę wzrostową na parkiecie FTSE100. Ogólny obraz nie uległ jeszcze zmianie. Ostatnia tendencja opisana jest spadkowym kanałem trendowym. Po odbiciu się od dolnej linii  wartość tego indeksu zbliża się do górnego ograniczenia. Długość fali wzrostowej wkrótce będzie miała długość 450 punktów, czyli tyle, ile największa dotychczasowa korekta w ruchu spadkowym.

FTSE100 nadal w trendzie spadkowym

Układ linii średnich kroczących także nie napawa optymizmem. Być może dzisiejsza sesja przełamie szybsza MA50, co należałoby odnotować na korzyść posiadaczy długich pozycji.

Szybki wskaźnik stochastyczny dotarł do strefy wykupienia. Jeżeli linie %k i %d przetną się w strefie wykupienia, to można to uznać za sygnał zakończenia korekty wzrostowej. Podobne trzy przypadki miały już miejsce  w najbliższej przeszłości, więc może i tym razem sytuacja się powtórzy.

Analizując czysty wykres, jako najbliższe wsparcie można byłoby wskazać cenę 5900 punktów. Po jej pokonaniu, a tym samym wyjściu górą z kanału, podaż może chcieć wykorzystać szczyty  skupione wokół 6200 punktów jako opór.

Wsparcie pozostaje niezmienne, czyli żółta strefa 5350 pkt.

Autor poleca również: Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here