Naga MarketsBelgijski organ odpowiedzialny za regulację rynków finansowych FSMA ostrzegł opinię publiczną przed dostawcą opcji binarnych BFXoption.com – w wydanym wczoraj komunikacie prasowym czytamy, że podmiot nie posiada uprawnień i licencji, aby świadczyć usługi inwestycyjne na terenie Belgii ani z jej obszaru.

BFXoption oferuje obecnie co najmniej 35 różnych kontraktów opcji binarnych pośród różnych klas aktywów. Pośród nich znajduje się między innymi Forex i 11 par walutowych. Przedsiębiorstwo korzysta z rozwiązań Tradologic, w celu uatrakcyjnienia swojej oferty platformowej oraz z danych Reutersa w zakresie informacji cenowych.

Według danych znajdujących się na stronie BFXoptions, przedsiębiorstwo podlega przepisom cypryjskiego prawa i jedynie w jego zakresie powinno być rozliczane ze swojej działalności. Jest to jednak informacja sprzeczna – działając na terenie Belgii musi bowiem przestrzegać zasad narzucanych przez FSMA.

Regulator zwraca uwagę również na inną spółkę świadczącą usługi na rynku finansowym a mianowicie TJB Trading. Chociaż firma twierdzi, że posiada swoje zarejestrowane biura w Zurychu oraz Pekinie to nie jest akredytowaną instytucją i nie może świadczyć usług inwestycyjnych na terenie lub z terenu Belgii.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. nie logujcie się na Betwinfx oszuści okradają użytkowników są problemy z zarobioną kasą nie da się wypłacić a jak się parę tysięcy zarobi na opcjach binarnych to anulują konto ze teraz to nawet nie mogę się zalogować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here