Naga Markets


logo Coincheck, w tle zakapturzona postaćJak poinformował Cointelegraph, Japoński organ nadzoru finansowego, Financial Services Agency (FSA), udzielił pełnego zezwolenia na dalszą działalność giełdzie kryptowalut Coincheck.


Giełda wraca do żywych

Prawie rok temu doszło do jednej z największych kradzieży w branży kryptowalut. Z giełdy Coincheck zniknęło wtedy.. 530 mld USD! Wówczas aż 260 tysięcy klientów padło ofiarom ataku zorganizowanej grupy hakerów. Po tym zdarzeniu giełda opublikował oficjalny komunikat:

– Coincheck przekazał do FSA pełne wyjaśnienia na temat opisów, planów i podstawowych zasad działalności firmy dotyczących zarządzania ryzykiem, a także na temat dalszego rozwoju zarządzania firmą, mając na uwadze konkretne kontrole wewnętrzne i lepszą ochronę klientów.

Informacja ta jest niewątpliwie świetną wiadomością dla giełdy i brokera Monex Group, który kupił Coinchceck za 33,5 mln USD w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu programiści powoli przywracali funkcjonalność giełdy i organizowali zwroty skradzionych wirtualnych monet. W listopadzie Monex przywrócił działalność giełdy i umożliwił klientom handel zachowując wszystkie funkcje operacyjne.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here