Naga MarketsKarol ‘Friz” Wiśniewski z EKIPA HOLDING S.A.

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, a znajdujące się w nim rollercoastery zostały okrzyknięte w konkursie Worldofparks-Awards 2020 najlepszymi w Europie. „Tym milej jest nam poinformować, że już w tym sezonie w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster EKIPY – EKIPA Light Explorers, obrandowany naszym logiem”, poinformowała spółka Ekipa Holding w komunikacie zaprezentowanym w środę, 7 lipca.

Ekipa z własną kolejką górką w Energylandii

Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów. Po udanej przejażdżce EKIPA Light Explorers, każdy z gości parku będzie mógł odebrać spersonalizowane zdjęcie z brandingiem EKIPY, jak również dokonać zakupu rzeczy EKIPATONOSI.– Na miejscu przewidujemy nie tylko wybrany asortyment sklepu EKIPATONOSI, ale również przedmioty całkowicie limitowane. Tuż obok rollercoastera EKIPA Light Explorers znajdziecie strefę chillu EKIPY, zaopatrzoną w parasole i leżaki – napisano dalej.

Od dzisiaj w sprzedaży pojawią się również specjalne Coaster Boxy EKIPOWE, w których skład wchodzą: bilet EKIPA x Energylandia, voucher na odebranie zdjęcia z przejazdu EKIPA Light Explorers, wodoszczelne etui na telefon, idealne na czas pobytu w Energylandii oraz specjalna mapa Energylandii z oznaczeniem EKIPA Light Explorers, która na drugiej stronie jest też plakatem.

– Uwielbiamy nowe doświadczenia, dlatego współpraca z Parkiem Rozrywki Energylandia jest dla nas niezwykle ważna, a zdobyte dzięki niej kompetencje mogą okazać się niezbędne w przyszłości. Należy także podkreślić, że kooperacja EKIPA HOLDING S.A. z parkiem rozrywki Energylandia to kolejna współpraca dywersyfikująca przychody naszej spółki – podsumowano w oświadczeniu.

Ekipa wejdzie na giełdę tej jesieni. Spółka Friza wyceniana na 144 mln zł

Spółka Ekipa Holding, bezpośrednio związana z youtuberem Karolem Wiśniewskim, ma zadebiutować na polskim rynku giełdowym NewConnect jeszcze tej jesieni. Friz uważa, że spółka przyciągnie na giełdę nowych, młodych inwestorów.

Prowadzona przez niego firma dostała w ostatnim czasie około tysiąca propozycji promowania różnych marek. Jednak dochody z social media będą w przyszłości tylko ułamkiem tego, co chce zarobić spółka

Ekipa Holding podpisała w ubiegłym roku list intencyjny z funduszem JR Holding. W zamian za pakiet akcji JR Holding ma jej pomóc wejść na warszawską giełdę “poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia”. Do fuzji dojdzie po wakacjach.

Wcześniej, jeszcze w marcu 2021 roku, Friz i EKIPA HOLDING podpisały term sheet ze spółką Beskidzkie Biuro Inwestycyjne (BBA). Strony podtrzymały sposób połączenia jako połączenie przez przejęcie, tj. przez przeniesienie całego majątku EKIPA (spółka przejmowana) na BBA (spółka przejmująca), w zamian za wydanie dotychczasowym akcjonariuszom EKIPA akcji nowej serii spółki.
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania dolara online | bitcoin informacje | akcje cdr | giełda pgnig | biomaxima | notowania ciech | cdr akcje |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here