Naga MarketsFriz i Ekipa wejdą na giełdę przez odwrotne przejęcie JR HoldingYouTuber, Karol „Friz” Wiśniewski, autor projektu pod nazwą Ekipa pojawił się ostatnio w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie powiedział, że jako spółka Ekipa S.A. zamierza zadebiutować na giełdzie stając się producentem gier. Nie będzie to jednak zwykły debiut, okazuje się bowiem, że Ekipa na giełdzie ma się znaleźć poprzez odwrotne przejęcie JR Holding ASI S.A.

  • EKIPA S.A. zadebiutuje na giełdzie poprzez odwrotne przejęcie JR Holding
  • Szczegóły dotyczące współpracy mają być znane do 31 marca 2021 roku
  • Zarząd JR HOLDING ASI S.A. widzi duży potencjał w spółce EKIPA S.A.

EKIPA wejdzie na giełdę dzięki JR Holding

Debiut giełdowy Ekipy był jednym z tematów rozmowy Friza z Kubą Wojewódzkim we wtorkowym odcinku talk-show polskiego celebryty. Zachowując tajemniczość Karol Wiśniewski zdradził jedynie, że tradycyjny debiut na GPW nie będzie miał miejsca ponieważ prowadzona przez niego spółka chce przejąć inny podmiot, który zmieni nazwę na Ekipa S.A. Przejęcie ma mieć miejsce w przyszłym roku, a firma prowadzi obecnie ofertę prywatną.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Teraz wiemy już więcej na temat planowanego debiutu, ponieważ JR HOLDING ASI S.A., spółka notowana na rynku NewConnect od 2012 r., podpisała list intencyjny ze spółką EKIPA S.A.

Emitent wesprze spółkę EKIPA S.A. w jej wprowadzeniu na rynek akcji NewConnect lub rynek regulowany GPW poprzez połączenie z publiczną spółką akcyjną w ramach realizacji transakcji odwrotnego przejęcia.

fpmarkets

Szczegółowe zasady, zakres oraz warunki finansowe dotyczące współpracy pomiędzy spółkami zostaną ustalone w umowie o współpracy, której uzgodnienie i podpisanie ma nastąpić w terminie do dnia 31.03.2021 r. Zarząd JR HOLDING ASI S.A. widzi duży potencjał w spółce EKIPA S.A. i jej możliwościach rozwoju dzięki upublicznieniu na rynku kapitałowym.

– Nawiązanie współpracy ze spółką EKIPA S.A. i jej liderem Frizem wpisuje się w naszą strategię rozwoju, która przewiduje inwestowanie w nowoczesne podmioty z branży technologicznej. Friz należy do największych influencerów w naszym kraju, a upublicznienie spółki EKIPA S.A. poprzez odwrotne połączenie z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród inwestorów. Jako JR HOLDING chcemy uczestniczyć w cyfrowej rewolucji i być jej beneficjentem. – komentuje January Ciszewski, Prezes Zarządu Spółki JR HOLDING ASI S.A.

– W trakcie mojej kariery nauczyłem się kilku rzeczy. Najważniejsze z nich to aby stale się rozwijać oraz otaczać ludźmi, których darzysz zaufaniem. To właśnie dlatego zdecydowałem wraz z EKIPĄ, że wejście na giełdę jest dla nas świetnym pomysłem. Wiemy, że pod opieką Januarego będziemy mieli okazję realizacji naszych planów. Dodając do tego naszą rozpoznawalność oraz nowatorskie podejście do tematu gier otrzymujemy stabilny model biznesowy, który uskutecznimy w najbliższych miesiącach. – dodaje Karol “Friz” Wiśniewski.

January Ciszewski posiada udziały w wielu spółkach notowanych na krajowej giełdzie. Pod względem udziału w kapitale, największy przypada właśnie na spółkę JR Holding. Jeśli jednak spojrzymy pod kątem wartości rynkowej, największy udział przypada na spółkę  Columbus Energy S.A.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here