Naga MarketsZapraszamy do obejrzenia 26. odcinka audycji “CrowdTalks”, w której Michał Stanek przybliża tematy związane z crowdfundingiem. Gościem w studiu Comparic24.tv jest Przemysław Zawadzki ze spółki Freedom Farms S.A., która jeszcze w tym kwartale chce rozpocząć udziałowe finansowe społecznościowe, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na rozwój działalności w branży konopnej

  • Freedom Farms zapowiada crowdfunding udziałowy jeszcze w tym kwartale. Dlaczego firma wybrała taki model finansowania swojego biznesu?
  • Czym konopie uprawiane w Polsce różnią się od tych uprawianych w Europie czy USA? Czy są szanse konkurować z międzynarodowymi producentami jakością i ceną?
  • Obecnie Freedom Farms S.A. produkuje susz i olejki CBD. Czy będzie spółka dywersyfikować działalność? Kim są klienci spółki i jak wyglądają plany debiutu giełdowgo?
  • Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym materiale

Te artykuły również Cię zainteresują
Freedom Farms SA zapowiedziała emisję crowdfundingową

Branża konopna rozwija się w Polsce w astronomicznym tempie, o czym świadczą chociażby dwie rekordowe kampanie zrealizowane z pomocą platformy Crowdway.pl. W listopadzie 2020 r. Kombinat Konopny w 38 minut zebrał 4,4 mln zł, a w styczniu 2021 r. CanPoland pobił rekord polskiego crowdfundingu, zamykając emisję wartą 4,4 mln zł w 11 minut.

Firma chce się skalować, wyjść ze sprzedażą poza granice i dywersyfikować działalność, realizując uprawy polowe oraz w zautomatyzowanych halach. W kolejnych latach rozważa rozszerzenie możliwości pozyskania kapitału i zwiększenie płynności akcji, poprzez dopuszczenie ich do obrotu na rynku zorganizowanym (NewConnect).

– Za naszymi uprawami stoi wieloletnie doświadczenie i dążenie do perfekcji. Oferujemy wyłącznie produkty, z których możemy być dumni. Ostatnie lata poświęciliśmy pracom badawczo-rozwojowym, których celem była selekcja roślin o pożądanych przez nas cechach, stworzenie najlepszych metod agrotechnicznych oraz dobór najbardziej efektywnych metod zbierania i przetwarzania kwiatów – mówi Przemysław Zawadzki, prezes zarządu Freedom Farms SA.

Autor poleca również:Conotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here