Frank szwajcarski reaguje od wsparcia. CHF/PLN z celem na 4,1520 PLNRynek franka szwajcarskiego podczas poniedziałkowej sesji handlowej wyraźnie zaczął odreagowywać ostatnie spadki, chociaż o mocniejszym wzroście jeszcze nie można mówić. W tym momencie para walutowa CHF/PLN dociera do strefy 4,1280 PLN choć wiele wskazuje na to, że podejście może być w tym tygodniu o wiele silniejsze. Warto zatem będzie zwrócić uwagę na dalsze sygnał generowane przez ten rynek. Czy frank szwajcarski wobec polskiego złotego będzie w stanie wygenerować ruch wzrostowy sięgający poziomu 4,1520 PLN?

  • Rynek franka szwajcarskiego widocznie zaczyna odbijać od wsparcia
  • Polski złoty może zatem dopuścić do dalszego wzrostu rynku
  • Para walutowa CHF/PLN może mieć zatem cel na zakresie 4,1520 PLN
  • Kolejne sesje mogą stać pod znakiem generowanych sygnałów pro-wzrostowych

Frank szwajcarski w kolejnych sesjach może dawać sygnały wzrostowe

Podczas rozpoczynającego się tygodnia handlowej, frank szwajcarski wobec polskiego złotego podbija do zakresu 4,1286 PLN ponownie, po tym, jak wcześniej para testowała niski zakres 4,10 PLN. W tym momencie zatem widać, że odbicie może być podtrzymywane podczas kolejnych sesji handlowych, którego to skutkiem może być podejście do zakresu 4,1520 PLN. Jeśli tendencja w ciągu kolejnych sesji potwierdzi się i nadal rynek  nastawiony będzie pro-wzrostowo, uznać będzie można, że kolejne dni stać będą mogły pod znakiem dalszego wzrostu.

Warto zatem będzie spoglądać na rynek franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pod znakiem dalszych sygnałów wzrostowych. Zabezpieczanie się zdecydowanie nie powinno przekraczać w przypadku chęci wyciągnięcia rynku poziomu głębszego niż 4,10 PLN. Ruch ten powinien być w kolejnych dniach raczej stały w podejściach.

wykres Kurs frank CHFPLN H4 19.04.2021
Kurs frank CHFPLN H4 19.04.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here