Frank szwajcarski nadal skupiony na celu. Rynek może osiągnąć 4,19 - 4,20 PLNJedna z silniejszych walut wobec polskiego złotego to zdecydowanie frank szwajcarski. Jak widać obecnie, para walutowa CHF/PLN nadal znajduje się w tendencji wzrostowej i wiele wskazuje na to, że rynek ten może wygenerować podczas kolejnych sesji handlowych podejście nawet do zakresu 4,20 PLN. Szanowany zakres został ustalony podczas poprzednich analiz, dlatego nie powinno to być żadnych zaskoczeniem. Spójrzmy zatem na wykres D1 pary z frankiem i polskim złotym.

  • Kurs franka szwajcarskiego nadal wysoko, utrzymując tendencję wzrostową 
  • Rynek pary walutowej CHF/PLN w takim razie oscyluje na zakresie 4,18 PLN
  • Potencjał wzrostu tego rynku sięga obecnie na zakres nawet 4,20 PLN
  • Kolejne dni mogą zatem okazać się kluczowe dla franka szwajcarskiego

Frank szwajcarski nadal znajduje się w tendencyjnym wzroście – para CHF/PLN na wykresie D1

Zdecydowanie podtrzymana struktura dalszych wzrostów zaowocować może w dalszym ciągu ruchem w kierunku zakresu 4,20 PLN. To właśnie ustalony cel dla pary walutowej CHF/PLN na kolejne dni – i wiele wskazuje na to, że rynek może zrobić to relatywnie szybko. Podczas ostatniej analizy rynku franka mowa była o możliwości wykonania korekty oraz podtrzymania najważniejszego wsparcia dla tego rynku – który nadal jest w grze i nadal jest broniony przez stronę popytową.

InvestCuffs

Nie pozostaje zatem nic innego, jak w dalszym ciągu szukać odpowiednich sygnałów pro-wzrostowych i w dalszym ciągu jest możliwość wypełnienia struktury wzrostowej z celem 4,19 PLN – 4,20 PLN w ciągu kilku kolejnych sesji. Następny tydzień może zatem stać pod znakiem osiągnięcia zakresu docelowego.

wykres Kurs franka CHFPLN D1 19.03.2021
Kurs franka CHFPLN D1 19.03.2021

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here