Frank szwajcarski nadal przy 4,15 PLN! CHF/PLN walczy o zakres 4,14 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego ma przed sobą ważne zadanie – utrzymanie się powyżej zakresu 4,14 PLN, jeśli obóz byków nadal chce testować wyższe zakresy. W przypadku przełamania przez parę walutową CHF/PLN tego zakresu, można będzie liczyć na dalsze spadki – a tym samym też testy o wiele niższych zakresów. Z technicznego punktu widzenia jednak nie jest jeszcze nic do końca rozstrzygnięte, ponieważ rynek franka szwajcarskiego nadal broni się przed zejściem. Warto obserwować będzie dalszy ruch na parze CHF/PLN.

  • Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego nadal broni się na wsparciu
  • Rynek pary walutowej CHF/PLN ma przed sobą ważne zadanie
  • Jeśli strefa 4,14 PLN zostanie przełamana, można będzie sądzić, że rynek będzie miał otwartą drogę do spadków
  • W tym momencie jedna nie jest to jeszcze oczywiste i frank może się nadal bronić

Notowania franka szwajcarskiego znajdują się na ważnym wsparciu – para CHF/PLN na wykresie D1

W tym momencie widać już, że sytuacja na franku szwajcarskim nie jest wcale pewna. Z jednej strony para walutowa CHF/PLN w ostatnim czasie dość mocno spadała, z drugiej zaś rynek ten wyhamował swoje zejścia w odpowiednim momencie – ponieważ na ważnym wsparciu sekwencyjnym. To z kolei oznacza, że mimo ogólnie panującej tendencji spadkowej, frank szwajcarski ma jeszcze przed sobą szansę na wygenerowanie odpowiedniej kontry do opisywanych przed chwilą spadków.

Do tego jednak musiałby nadal utrzymywać się powyżej zakresu wsparcia – a te przypada na zakres 4,14 PLN. Przełamanie dopiero tego zakresu może dać szansę na spadek nawet do zakresu 4,10 PLN – 4,05 PLN. Wszystko powyżej tego poziomu jest jednak nadal we wzroście, którego to celem może okazać się nadal strefa 4,18 PLN.

wykres Kurs franka CHFPLN D1 13.11.2020
Kurs franka CHFPLN D1 13.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here