Naga Marketsmbank kurs GPW, logo mBankuRada nadzorcza mBanku odwołała Franka Bocka z funkcji wiceprezesa zarządu ds. rynków finansowych z dniem 31 grudnia 2020 r., podał bank.

mBank: rada nadzorcza odwołała Franka Bocka z funkcji wiceprezesa zarządu ds. rynków finansowych

“Negatywne skutki ekonomiczne spowodowane przez pandemię COVID19 wymagają w sektorze bankowym dostosowania strategii oraz podejmowania niestandardowych działań. Rozwiązanie umowy […] z dniem 31 grudnia 2020 r. jest związane z reorganizacją obszaru rynków finansowych w ramach innych obszarów biznesowych banku, celem podniesienia efektywności struktury organizacyjnej i procesowej, a jej skutkiem będzie zmniejszenie o jedno liczby stanowisk w zarządzie banku. […] Frank Bock będzie zaangażowany w reorganizację obszaru do końca bieżącego roku” – czytamy w komunikacie.

Powyższe stanowi wyłączną przyczynę rozwiązania umowy przez odwołanie Franka Bocka ze stanowiska wiceprezesa zarządu ds. rynków finansowych mBanku, zapewniono również.

Te artykuły również Cię zainteresują

mBank należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Bank jest notowany na GPW od 1992 roku. Aktywa razem banku wyniosły 158,72 mld zł na koniec 2019 r. Jego większościowym akcjonariuszem (69,3%) jest niemiecki Commerzbank.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here