Naga MarketsPozbycie się licencji CySEC równoznaczne z ‘strzałem w kolano’? Banc de Binary musi poradzić sobie z kryzysem zaufania europejskich regulatorów.

Niecodzienna decyzja jednego z popularnych brokerów opcji binarnych, Banc de Binary, spotkała się z stanowczą odpowiedzią francuskiego regulatora. Autorité des marchés financiers (AMF) ostrzega Francuzów przed dalszym korzystaniem z usług brokera i zaleca natychmiastową wypłatę środków pozostających na rachunkach Banc de Binary.


Wypłata środków i późniejsze zamknięcie rachunku w Banc de Binary ma być najlepszą decyzją jaką może podjąć klient brokera opcji binarnych – przekonuje francuski odpowiednik Komisji Nadzoru Finansowego, AMF.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przed kilkunastoma dniami informowaliśmy o zrzeczeniu się przez Banc de Binary licencji CySEC. Wciąż niepotwierdzone są powody takiej decyzji zarządu brokera. Mówi się, że Banc de Binary pragnął się w ten sposób odciąć od negatywnego szumu związanego z sposobem działania cypryjskiego regulatora.

Brak licencji – bądź, co bądź najpopularniejszego wśród brokerów forex – CySEC skłoniło francuskiego regulatora do poinformowania klientów Banc de Binary o potencjalnym ryzyku niewypłacalności brokera. AMF zaleca wysłanie rejestrowanego listu z prośbą o zamknięcie rachunku oraz wypłaty całości zdeponowanych środków do siedziby brokera w Limassol. Francuzi zalecają również przesłanie kopii listu do Cyprus Securities and Exchange Commission. Adresy siedzib obu podmiotów znajdują się poniżej:

Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)

27 Diagorou Str.
1097 Nicosia, Chypre
Postal Address:
P.O BOX 24996
1306 Nicosia, Chypre

Banc de Binary

4, Profiti Ilia Street Internationak Business Centre
Office 401 Germasogeia CY
4046, Limassol, Cyprus

 Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here