Naga MarketsFraktal TJSFundacja Trading Jam (TJS) opublikowała 17 grudnia ponad godzinny materiał będący nagraniem rozmowy z byłym pracownikiem oraz byłym klientem Fraktal Trader, instytucji oferującej szkolenia dla inwestorów indywidualnych.


TJS rozmawia z pracownikiem i klientem Fraktal Trader

Na nagraniu Szymon Machalica reprezentujący Trading Jam rozmawia z Krzysztofem, byłym pracownikiem Fraktal Tradera oraz Tomaszem, który korzystał z usług przedsiębiorstwa. Rozmówcy chcieli pozostać anonimowi i nie podawać swoich pełnych danych osobowych, w związku z tym głos został zmodyfikowany, a twarze zasłonięte.

Podczas trwającej ponad godzinę rozmowy Krzysztof oraz Tomasz dzielą się swoimi opiniami odnośnie sposobów rekrutacji pracowników prowadzonych przez Fraktal Trader, związanych z tym kosztów, formą prowadzenia szkoleń oraz osobistymi opiniami dotyczącymi poszczególnych aspektów działania spółki. W materiale zaprezentowano również zrzuty ekranów z prywatnych rozmów i czatu Live Tradingu (od 10 minuty).

Cały materiał dostępny jest poniżej:

Trading Jam zachęca jednocześnie do kontaktu z rzecznik traderów Patrykiem Przeździeckim (rzecznik@tradingjam.pl) w przypadku chęci dołączenia do pozwu zbiorowego przeciwko Fraktal Trader. Grupa dyskusyjna zrzeszająca byłych pracowników i klientów instytucji dostępna jest na Facebooku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here