Naga Marketsfraktal traderFundacja Trading Jam (TJS) opublikowała 26 grudnia grudnia ponad godzinny materiał będący nagraniem rozmowy z byłą klientką Fraktal Trader, instytucji oferującej szkolenia dla inwestorów indywidualnych. W nagraniu poruszono między innymi kwestię zarządzania rachunkami bez posiadania ku temu odpowiednich zezwoleń KNFu.


TJS rozmawia z kolejnym byłym klientem Fraktal Trader

Na nagraniu Szymon Machalica reprezentujący Trading Jam rozmawia z Moniką, byłą klientką Fraktal Tradera na temat usług świadczonych przez przedsiębiorstwo i prowadzonej przez nie działalności. W nagraniu pojawiają się zarzuty o oferowanie zarządzania rachunkami bez posiadania odpowiednich licencji KNFu – rozmówczyni S. Machalicy twierdzi, że w związku z tym straciła swoje środki inwestycyjne.

18 grudnia TJS publikował podobny materiał, gdzie na ponad godzinnym nagraniu rozmawia z byłym pracownikiem oraz innym klientem Fraktal Trader. Portal Comparic.pl poprosił natomiast o komentarz w sprawie jednego z głównych zainteresowanych, Damiana Karbowiaka, który jest założycielem budzącego kontrowersje w społeczności traderów systemu szkoleń. Jego zdaniem wypowiedzi znajdujące się w pierwszym z nagrań są “wyrwane z kontekstu”, a on sam posiada “mieszane uczucia” co do ich rzetelności.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here