Naga MarketsFraktal na ethereum z 2017 roku pojawia się ponownie. ETH może wzrosnąć do 13 000 USDHistoria lubi się powtarzać i tylko czas pokażę nam czy będzie to prawdziwe stwierdzenie w przypadku fraktala na ethereum. Jeśli tak, notowania ETH mogą wzrosnąć nawet do 13 000 USD w ciągu dwóch najbliższych miesięcy.

Fraktal na ethereum z potencjałem ogromnego wzrostu

Fraktal z 2017 roku obejmujący przynajmniej 4 wskaźniki techniczne zapewnił ethereum wzrost o ponad 7000%. W obecnym roku jeden z traderów kryptowalut o pseudonimie Jaydee_757 zauważył podobną formację.Fraktal bazuje na wskaźniku Stochastic RSI, Relative Strength Index (RSI), byczej formacji młota oraz zniesieniach Fibonacciego. Wszystko zaczęło się od pojawienia się byczego młota na miesięcznym wykresie ethereum w grudniu 2017 r., po którym nastąpił wzrost cen o 7000% w ciągu następnych sześciu miesięcy.

Potężny ruch wzrostowy popchnął miesięczny RSI do ponad 94, co jest strefą skrajnego wykupienia. W rezultacie kryptowaluta zaczęła konsolidować i, aby zneutralizować swoje nadmiernie bycze nastroje, a tym samym RSI zaczął korygować wzrost.

Równolegle miesięczny wskaźnik Stochastic RSI, który porównuje jego cenę zamknięcia z przedziałem cenowym w danym okresie, również zaczął zniżkować po zidentyfikowaniu kryptowaluty jako wykupionej (odczyt powyżej 80 uważany jest za wykupienie, a poniżej 20 za wyprzedanie) .

fraktal ethereum eth usd 1
Źródło: TradingView | Wykres Jaydee_757

Akcja cenowa z tamtego okresu zawarta została na powyższym wykresie opublikowanym przez Jaydee_757. Notowania przez cały czas pozostawały w kanale wzrostowym, a jako poziom wsparcia oporu sprawdzało się zniesienie Fibo 23,6%.

Podobna sytuacja tworzy się na wykresie także w tym roku, zauważa analityk, chociaż zwraca uwagę, że kolejność sygnałów płynących ze wskaźników jest trochę inna.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
fraktal ethereum eth usd 2
Źródło: TradingView | Wykres Jaydee_757

Powyżej widzimy, co już wydarzyło się na wykresie w ramach fraktala. Brakuje tu jeszcze byczego przecięcia RSI oraz podwójnego szczytu na tym wskaźniku. Możliwe, że te sygnały pojawią w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

invest

Jaydee_757 zwraca uwagę na potencjał młota do pchnięcia kursu ETH/USD. Główny cel wzrostowy znajduje się w pobliżu linii Fibonacciego 2,618 czyli w okolicach 13 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy:  kursy walut forex | nasdaq kurs | akcje mercator | biomed kurs | euro cena | cfd jak grać | cdprojekt cena akcji |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here