Naga MarketsFP Markets ogłosił uruchomienie nowego centrum informacji – FP Markets Traders Hub. Traders Hub to bogate źródło nowych informacji i interesujących treści oraz codziennych analiz technicznych i fundamentalnych, które wspierają wszystkich traderów, od początkującego do zaawansowanego.


Traders Hub: Analiza techniczna, fundamentalna i wiadomości ze świata

Nowy Hub zawiera działy tj.:

  • Analiza techniczna – Codzienna i cotygodniowa analiza zespołu złożonego z ekspertów branżowych;
  • Analiza fundamentalna – Analiza codzienna i cotygodniowa przeprowadzona przez zespół FP Markets;
  • Wiedza handlowa – Szeroka gama artykułów, e-booków i filmów, które poszerzają wiedzę traderów;
  • Wiadomości na świata – Wszystkie najnowsze wiadomości na temat rynków.

Nowa funkcja ma na celu dalsze ulepszenie oferty i kontynuuje nasze zobowiązanie do zapewnienia naszym traderom najlepszych warunków handlowych. Bądź również na bieżąco z najnowszymi treściami handlowymi na naszych kanałach społecznościowych. Aby uzyskać dodatkowe informacje w czasie rzeczywistym, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta 24/5  – poinformowano na stronie instytucji.

FP Markets jest australijskim brokerem regulowanym założonym w 2005 roku, oferującym dostęp do kontraktów CFD na Forex, indeksy, towary, akcje i kryptowaluty na niskich spreadach i korzystnych warunkach handlowych. FP Markets łączy najnowocześniejszą technologię z niskimi cenami ECN i ogromnym wyborem instrumentów finansowych, tworząc ofertę dla wszystkich rodzajów traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here