Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Fota SA jest dystrybutorem części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych.

Ostatnia sesja ubiegłego tygodnia zdecydowanie należała do spółki Fota. Tego dnia świetny wynik z czwartku został przebity. Wzrosty osiągnęły poziom niemal 29%, a cały tydzień zakończył się na ponad 55% plusie. Wielki sukces popytu to reakcja na informacje jakie spółka podała pod koniec czwartkowej sesji. Firma podpisała z Financo SA list intencyjny dotyczący przeprowadzenia działań mających na celu kompleksową restrukturyzację spółki. Patrząc na wykres tygodniowy, widać że cena powinna obecnie zmierzać do strefy oporu między 1,76 a 2 zł. Ewentualne wyjście ponad poziom 2 zł może doprowadzić do zakończenia wieloletniego trendu spadkowego. Ostatnio o spółce pisałem 8 września.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Przedmiotem działalności jest produkcja sprzętu do sterowania procesami przemysłowymi, a w szczególności produkcja przekaźników elektromagnetycznych i gniazd do przekaźników, energetyki i ciepłownictwa.

Spółka odnotowała komplet zieleni w ubiegłym tygodniu kończąc wszystkie sesje nad kreską. Łączny wynik tygodnia to ponad 17%. Wykres dzienny pokazuje, że po przełamaniu linii korekty, w piątek doszło do wybicia poziomu poprzedniego wierzchołka. Wydaje się, że można traktować to jako potwierdzenie powrotu do trendu wzrostowego, tym bardziej, że od pewnego czasu da się zaobserwować systematyczny wzrost wielkości obrotów. Fragment z wykresem tygodniowym pokazuje, że korekta zakończyła się w idealnym miejscu czyli przy wsparciu opartym o serię wcześniejszych szczytów. Obecnie cena powinna rosnąć przynajmniej do ostatniego maksimum czyli okolic 11 zł.

Spotkajmy się na darmowej konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here