Ogłaszamy mały konkurs, który służyć ma przede wszystkim dobrej zabawie i zwiększeniu zainteresowania naszymi polskimi spółkami giełdowymi. Konkurs ma być również odskocznią od wyczerpującego handlu na rynku forex. Jeżeli Ktoś z Was interesuje się giełdą, będzie miał sporą przewagę nad „walutowcami”, a nagrodą jest bardzo ciekawa i pouczająca książka – Michael Covel „Trend jest Twoim przyjacielem – trudna droga do łatwych zysków”.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić dwie rzeczy:

– załozyć konto na forum

– założyć konto w grze giełdowej na stronie resell.pl

* Konto na forum i na resell.pl, jak i wszystko co związane z konkursem jest w 100% darmowe.

Regulamin:

1. Konkurs trwa od 5 września 2013 do dnia 4 października.
2. W każdy piątek (13, 20 i 27 września) zostaną przyznane wirtualne pieniądze dla osób, które mają na koncie akcje o największym zysku i o największej stopie % zwrotu:
– Największy % zysku danej akcji: +200zł – drugie miejsce: +100 zł
– Największy zysk w zł danej akcji: +100 zł – drugie miejsce +50 zł
(Jeżeli w pierwszy piątek zwycięzca otrzymał za największy wzrost procentowy danych akcji pierwsze miejsce, może te same akcje zaprezentować w każdy następny piątek, aczkolwiek dane akcje mogą stracić na wartości)
3. Pieniądze z podliczania w piątki zostaną doliczone do końcowego wyniku.
4. Do wyniku końcowego doliczone zostaną nagrody za:
– najwyższy wynik procentowy na danej spółce w całym konkursie: +300 zł
-najwyższy zysk w zł na danej spółce: +150 zł
5. Ostateczna lista uczestników wraz z aktualnym rankingiem zostanie zaprezentowana w piątek 13 września, przy pierwszym podliczaniu.
6. Akcje kupować i sprzedawać można od 5 września.
7. Najpóźniej w piątek 13 września, każdy uczestnik musi przedstawić screen swojego wirtualnego konta, na którym musi być widoczne: login, kapitał i daty zakupu akcji. Przykład prawidłowego screen’a na forum, w dziale dzienniki traderów, w temacie: Gra długoterminowa, początek konkursu od strony 7.
8. W każdy piątek począwszy od 13 września uczestnik musi zamieścić screen na forum (w temacie Gra długoterminowa) najpóźniej do godziny 23.59. Nagrody tygodniowe i ranking będzie ogłaszany w soboty.
9. Zakończenie gry następuje w piątek 4 października o godzinie 23.59 – do tej godziny uczestnik musi zamieścić screen z konta. Ogłoszenie wyników i zwycięzcy nastąpi w sobotę 5 października 2013 roku.
10. Nagrody tygodniowe (piątkowe) przyznawane są za screen nadesłany za ostatni tydzień, jeżeli uczestnik nie prześle screenu nie bierze udziału w przyznawaniu dodatkowych wirtualnych pieniędzy w piątki.
11. Uczestnik, który uważa że już w pierwszym tygodniu zdobył wystarczający wynik do zajęcia pierwszego miejsca, a nie chce ryzykować spadku wartości portfela w dalszych tygodniach, może świadomie nie zamieszczać screenów (choć można np. sprzedać akcje), wtedy nie bierze udziału w konkursach piątkowych, ale bierze udział w rozliczaniu końcowym (liczy się wynik z ostatniego nadesłanego screena).
12. Każdy uczestnik zaczyna z kwotą 10 000 zł w grze giełdowej resell.pl (założenie konta jest bezpłatne i bardzo proste. W grze resell obowiązuje pewne opóźnienie w zakupie akcji (o ile dobrze pamiętam zlecenia kupna bądź sprzedaży realizowane są po północy) – jest to odwzorowanie warunków panujących na GPW, gdzie nie zawsze można “z palca” kupić dane akcje.
13. Zwycięzcą jest uczestnik, który zgromadzi największy kapitał (wartość akcji + pozostała gotówka + doliczone bonusy piątkowe).
14. Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci książki, a wyróżnione publicznie na głównej stronie serwisu Comparic.pl zostaną pierwsze trzy osoby z najwyższym kapitałem łącznym oraz pierwsza trójka osób, które uzyskały najwyższy procentowy zysk na danej spółce, a także trójka osób z najwyższym wynikiem finansowym (w zł) na danej spółce.
15. Nagroda główna: książka Michael Covel – “Trend jest twoim przyjacielem. Trudna droga do łatwych zysków”.


Życzę udanej zabawy, ciekawej rywalizacji i relaksującej odskoczni od rynku walutowego.

Niech zwycięży najlepszy !!!

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAnaliza złota
Następny artykułKonferencja ECB na żywo!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here