Dzisiaj trzeci piątek naszego konkursu, a zatem konkurs jest już na półmetku. Przypominam o zamieszczaniu screenów z kont resell-owych, dzisiaj do północy.

Nagrodą jest bardzo ciekawa i pouczająca książka – Michael Covel „Trend jest Twoim przyjacielem – trudna droga do łatwych zysków”.


Punktacja piątkowa:

“W każdy piątek (13, 20, 27 września oraz 4, 11, 18 października) zostaną przyznane wirtualne pieniądze dla osób, które mają na koncie akcje o największym zysku i o największej stopie % zwrotu:
– Największy % zysku danej akcji: +200zł – drugie miejsce: +100 zł
– Największy zysk w zł danej akcji: +100 zł – drugie miejsce +50 zł”

Przykład prawidłowego screen’a na forum, w dziale dzienniki traderów, w temacie: Gra długoterminowa, początek konkursu od strony 7.

Życzę udanej zabawy, ciekawej rywalizacji i relaksującej odskoczni od rynku walutowego.

Niech zwycięży najlepszy !!!

Poprzedni artykułKomentarz dzienny makro – 26/27 września
Następny artykułForex – przegląd poranny rynków walutowych 27 września 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here