Drodzy uczestnicy konkursu – za nami 6 i ostatni piątek z premiami, zgodnie z regulaminem konkurs powinien zakończyć się za tydzień, ale z uwagi na fakt, iż wszystko jest już rozstrzygnięte, postanowiłem zakończyć konkurs odrobinę wcześniej.

Uroczyście ogłaszam, że zwycięzcą pierwszego w historii portalu Comparic.pl konkursu został: Timbriadus_Kartemus.


Poniżej wyniki za 6 piątek:


Podsumowanie 6 tygodni zmagań:


Ostateczny ranking:


Poniżej rekordziści konkursu:


Serdecznie gratuluję zwycięzcy, pierwszej trójce, wszystkim uczestnikom, zdobywcom premii i rekordzistom.
Cieszę się, że żaden uczestnik nie zakończył konkursu ze stratą.

Dodatkowo postanowiłem przyznać nagrodę pocieszenia uczestnikowi, który uzyskując najlepszy wynik, był najbliżej realizowania przesłania mojego dziennika czyli gry długoterminowej i podążania za trendem, tym uczestnikiem jest Mosek, zdobywca 3 miejsca, który najlepiej podążał za trendem z akcjami firmy Bytom, uzyskując ponad 50% zysk.

Chciałbym również uciąć wszelkie spekulacje odnośnie metod stosowanych w konkursie. Co nie jest zabronione – jest dozwolone. Czym innym jest życie i realna gra na własnych pieniądzach, a czym innym są konkursy, gdzie żeby wygrać należy ryzykować, a także szukać wszelkich sposobów na wygraną, będących w zgodzie z regulaminem. Zwycięzca wygrał konkurs regulaminowo, wykazując się sprytem, pomysłowością i szybkością – jeszcze raz gratuluję.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here