Przypominam, że tylko dzisiaj do północy można wziąć udział w Forumowym Konkursie Giełdowym. Aby wziąć udział należy najpóźniej do północy zamieścić screen z widocznym loginem i stanem konta z gry giełdowej resell.pl.
Dzisiejszy piątek jest pierwszym z trzech, po których zostają naliczane punkty oraz prezentowana jest klasyfikacja. Ranking ukaże się w sobotę.

Przypominam, że w konkursie biorą udział tylko osoby, które najpóźniej do północy zamieszczą na forum screen z gry resell. Nie ma możliwości, aby przyłączyć się do gry później. Jeżeli nie kupiłeś jeszcze żadnych wirtualnych akcji nie musisz się wcale śpieszyć, wystarczy zamieścić pusty screen tzn. z saldem początkowym 10 000 zł. Zgodnie z regulaminem obowiązkiem jest dokonanie minimum 1 transakcji w czasie trwania konkursu. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, a nie dokonałeś jeszcze żadnej transakcji, zamieść na forum screen z saldem początkowym, a na dokonanie przynajmniej 1 transakcji masz czas do 4 października

Tak więc, do północy ostatnia szansa na dołączenie do gry

Nagrodą jest bardzo ciekawa i pouczająca książka – Michael Covel „Trend jest Twoim przyjacielem – trudna droga do łatwych zysków”.


Punktacja piątkowa:

“W każdy piątek (13, 20 i 27 września) zostaną przyznane wirtualne pieniądze dla osób, które mają na koncie akcje o największym zysku i o największej stopie % zwrotu:
– Największy % zysku danej akcji: +200zł – drugie miejsce: +100 zł
– Największy zysk w zł danej akcji: +100 zł – drugie miejsce +50 zł”

Przykład prawidłowego screen’a na forum, w dziale dzienniki traderów, w temacie: Gra długoterminowa, początek konkursu od strony 7. Na stronie 7 znajdziecie pełny regulamin, a od strony 8 uczestnicy zamieszczają screeny.

Życzę udanej zabawy, ciekawej rywalizacji i relaksującej odskoczni od rynku walutowego.

Niech zwycięży najlepszy !!!

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSD/JPY – 400pipsów w górę czy koniec wzrostów?
Następny artykułCiti: Oczekiwania odnośnie FOMC 18.09
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here